Praktiski
Mājas

Kā atbrīvoties no nabadzības?0

Foto: Fotolia

Katrs būs novērojis, ka dažiem cilvēkiem, neraugoties uz apstākļiem, izdodas dzīvot pārticībā visu dzīvi, bet daži kuļas kā pliki pa nātrēm, nekad nespējot tikt uz zaļa zara. Kas to nosaka?

Katrs cilvēks pats ar savām domām, uzskatiem un attieksmi veido savu realitāti. Te būs daži ieteikumi, kā domas un uzskatus par naudu ievirzīt auglīgā gultnē.

Pārstāj sevi žēlot

Šis nelāgais ieradums daudziem ir izveidojies jau kopš bērnības un kļuvis par gandrīz “otro ādu”. Cilvēks ir neapmierināts ar visu – ārējo izskatu, materiālo stāvokli, uzskata, ka viņam nav paveicies piedzimt “pareizajā ģimenē”.

Šo sarakstu varētu turpināt bezgalīgi, katrs varētu atrast savā dzīvē to, ar ko viņam nav paveicies.
Šādi negatīvi noskaņoti cilvēki zaudē daudz iespēju veidot veiksmīgu karjeru, jo apkārtējie cenšas izvairīties no saskarsmes ar viņiem.

Tā vietā, lai kārtējo reizi gaustos par neveiksmīgo dzīvi, ir jēgpilnāk būt pateicīgam par to, kas dots, un meklēt iespējas, kā uzlabot ikdienu.

Nost ar skopumu

Vēlme par visu maksāt mazāk, nekā tas patiesībā ir vērts, ir kā bumerangs – arī jūs varat tikt atbilstoši nenovērtēts. Cieniet citu cilvēku darbu, un arī jūsējais tiks atbilstoši novērtēts.

Pareizas prioritātes

Nevajag uzskatīt, ka nauda jūs padarīs laimīgus. Tikai uz nabadzību tendēts cilvēks visu mēra naudā. Laime nav atkarīga no naudas. Nauda ir tikai līdzeklis, nevis mērķis.

Meklē darbu, ko darīt ar prieku

Tikai, strādājot darbu, kurā var ielikt sirdi un dvēseli, ienākumi sekos kā pašsaprotama lieta. Ja uz darbu jāiet ar nepatiku un piespiešanos, negūstot gandarījumu, tas ilgtermiņā nesniegs arī finansiālo labklājību.

Radinieki un draugi – lielākā bagātība

Saistītie raksti

Nekad nedrīkst novērtēt par zemu sev tuvos cilvēkus, tie ir vislielākais pasaules dārgums. Rūpējoties par siltām un draudzīgām attiecībām, vienmēr radīsies iespēja un ceļš, kā gūt arī ienākumus.

Sapņi par lielām lietām

Atcerieties, ka nauda ir labs kalps, bet slikts kungs, tādēļ vienmēr jābūt idejai un sapnim, ko ar naudu darīt, tā nedrīkst kļūt par pašmērķi. Sapņojiet lielus sapņus, dariet labu pasaulei, un nauda jums sekos.

LA.lv