Kāzas, Svētki

Ja esi kautrīgs, otru pusīti palīdzēs atrast iepazīšanās dienesti

1. Jo patiesāka anketa, jo lielākas izredzes

1no2
Foto-LETA

Joprojām darbojas arī iepazīšanās dienesti, kuri cenšas savest kopā divus cilvēkus, lai tie veidotu kopīgu, laimīgu nākotni. Man izdevās atrast piecus šādus dienestus – “Aurelia Agency”, “Love in Riga”, “Meet Me” un “Follow Me”. Renātes Mohles dibinātais “Follow Me” darbojas jau trīspadsmito gadu.

– Sākums bija smags, jo tajā laikā tikko bija sākuši darboties interneta iepazīšanās portāli un ļaudis caur tiem meklēja savas otrās pusītes, cits veiksmīgāk, cits – neveiksmīgāk. Tomēr arī tajā laikā bija cilvēki, kuri partnera meklējumus uzticēja profesionāļiem. Atšķirībā no iepazīšanās portāliem, kuros nereti publicēti viltus profili un gan sievietes, gan vīrieši melo par savu patieso vecumu, iepazīšanās dienests “Follow Me” garantē, ka “otrā galā” ir reāls cilvēks konkrētā vecumā. Klientiem ierodoties mūsu dienestā, lūdzam parādīt personu apliecinošu dokumentu. Turklāt tie, kuri ieradušies iepazīšanās birojā, patiešām ir gatavi veidot nopietnas attiecības, pretstatā tiem, kuri interneta iepazīšanās portālos bieži vien meklē tikai izklaidi. Noslēdzot līgumu un samaksājot 30 eiro, klients tiek iekļauts iepazīšanās dienesta datubāzē un paliek tajā līdz veiksmīgam rezultātam, – stāsta Renāte.

Reģistrējot jaunu klientu, iepazīšanās dienesta darbinieks lūdz iesniegt fotogrāfijas. Labām bildēm ir ļoti liela nozīme, uzsver Renāte. Gluži tāpat kā pie ārsta, cilvēkam, kurš vēlas iepazīties, vismaz reizi gadā vajadzētu aiziet arī pie laba fotogrāfa. Reiz kāda dāma birojā iesniegusi bildi, kurā viņa redzama ar vīna glāzi rokā, tad arī rakstīja visādi dīvaiņi, līdz sieviete nofotografējās no jauna. Jāatzīst, ne reizi vien ir bijis arī tā, ka sieviete vai vīrietis, skatoties tikai uz iespējamā partnera bildēm, nevēlas ar viņu tikties, bet pēc mana ieteikuma tomēr satiekas, un viņiem izveidojas skaistas attiecības, pieredzē dalās “Follow Me” vadītāja.

Klientiem jāaizpilda arī diezgan plaša, detalizēta anketa. Iepazīšanās dienesta vadītājas pieredze liecina – jo patiesāks anketā ir cilvēks, jo lielākas izredzes atrast mīļoto. Kāda sieviete anketā ļoti nevēlējās norādīt to, ka viņai nevar būt bērni. Partnera meklējumi neveicās, līdz viņa beidzot sadūšojās to atklāt. Drīz pēc tam viņa sastapa vīrieti, kuram arī nevar būt bērni, un viņiem abiem izveidojās sirsnīgas attiecības.

Gadās visādi brīnumi. Reiz kāda sieviete brieduma gados uz iepazīšanās dienestu atnāca kopā ar mammu… Reizēm Renātei lielu izbrīnu rada viena otra klienta augstās prasības. Piemēram, reiz “Follow Me” ieradās aptuveni 40 gadus veca sieviete, kurai ir divi mazi bērni, un paziņoja, ka par katru cenu vēlas iepazīties ar krietni jaunāku vīrieti, kuram noteikti ir bentlijs… Dāma turpināja uz pirkstiem uzskaitīt savas daudzās vēlmes.

– Man labāk patīk tie klienti, kuri neuzskaita, kādām prasībām jāatbilst partnerim, bet teic – mana sirds ir atvērta, esmu gatavs veidot attiecības un mīlēt. Šajos gadījumos atrast partneri ir daudz vieglāk, – stāsta Renāte.

Agrāk Renāte vadīja arī iepazīšanās dienestu cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, bet diemžēl Eiropas Savienība šo projektu finansiāli atteicās atbalstīt, līdz ar to patlaban tas nedarbojas. Taču joprojām pieejama šim nolūkam radītā bezmaksas interneta mājaslapa:www.i-love.eu.

Iepazīšanās dienests “Follow Me” sadarbojas arī ar vairāku citu valstu iepazīšanās dienestiem. Vislabākie kontakti izveidojušies ar Spāniju. Vai tikties Latvijā vai partnera mītnes zemē, šo lēmumu ļauts pieņemt sievietei. Renāte stāsta, ka reizēm, kad tikšanās vieta ir Latvija, ārzemju vīrieši ir tik galanti, ka atsūta dāvanu karti, lai sieviete ar taksometru var ērti nokļūt norunātajā vietā. Taču nereti sieviete izvēlas braukt uz tikšanos ar vīrieti citā valstī. Tad kungam caur aģentūru jāapmaksā viņai lidojuma biļetes, kā arī numuriņš četru zvaigžņu viesnīcā uz trim dienām, stāsta Renāte.

  1. Jo patiesāka anketa, jo lielākas izredzes
  2. Brīžiem jūtos kā burve

Pievienot komentāru