Praktiski
Mājas

Izvēlies sveci un uzzini, kā tev šobrīd pietrūkst!0

Runā, ka dažādos dzīves periodos mēs tiecamies izvēlēties dažādas krāsas. Un tam ir vairāki iemesli. Pirmkārt, mūsu intuīcija – diezgan spēcīga lieta, un reizēm tā var norādīt uz faktiem, kuri ar prātu nav acīmredzami. Otrkārt, izvēloties vienu vai otru krāsu, mēs cenšamies aizpildīt kādus trūkumus. Šis tests ir ļoti vienkāršs, bet tas ļoti precīzi un bez maldināšanas norādīs tev, kā tu jūties pašreizējā dzīves periodā, un palīdzēs rast risinājumu un pareizo virzienu. Izvēlies sev tīkamāko sveci un lasi tālāk!

1. Melna svece
Daudzi cilvēki domā, ka melnā krāsa viennozīmīgi nozīmē ļaunumu un negatīvismu. Bet melnas sveces bieži vien mums piesaista to cilvēku spēku, kas ir aizgājuši no šīs pasaules, turklāt tiek piesaistītas šo cilvēku pozitīvās puses. Tieši tāpēc melnas sveces mēdz aizdedzināt sarežģītos dzīves periodos, un, pilnīgi iespējams, tu šobrīd pārdzīvo tieši vienu no šādiem periodiem.

2. Violeta svece
Violeta krāsa palīdz pacelt enerģijas un iekšējo vibrāciju līmeni. To ir vērtīgi atcerēties cilvēkiem, kuri nav par sevi pārliecināti vai arī tiem, kuri jūtas iztukšoti. Violetas krāsas svece tev palīdzēs samazināt šīs sajūtas un uzlabos veselīgu pašnovērtējumu.

3. Balta svece
Balta svece ir dvēseles un gara skaidrības simbols. Tā precizē domas un sniedz skaidru priekšstatu par dzīves mērķiem. Ja tu izvēlējies tieši šo sveci, iespējams, tev trūkst skaidras izpratnes par to, uz ko orientēties savā dzīvē. Baltu sveci var aizdegt, kad nodarbojies ar sevis izzināšanu – tas to padarīs daudz produktīvāku!

4. Zila svece
Zilā krāsa simbolizē mūsu fiziskās spējas. Tā paaugstina pozitīvo vibrāciju līmeni telpā un palīdz uzlabot garastāvokli. Ja tu jūties morāli iztukšots, zilas sveces palīdzēs radīt dziedējošu atmosfēru.

5. Zaļa svece
Indiešu medicīnā zaļai krāsai atbilst sirds čakra. Un tieši pie šīs krāsas jātiecas, ja tu jūties atrauts no šīs pasaules un dabas, un dzīvo tā, it kā būtu atdalīts no visas planētas.

6. Dzeltena svece
Dzeltena krāsa asociējas ar komunikabilitāti, kā arī ar prāta un domu skaidrību. Šai krāsai spēcīgākā ietekme ir tieši uz smadzeņu centru. Tāpēc uz dzeltenas krāsas sveci nepieciešams skatīties, kad tev ir jāapgūst kāds materiāls vai kad nodarbojies ar pašizglītošanos.

7. Sarkana svece
Vai atceries lauvu no grāmatas “Smaragdu pilsētas burvis”, kuram pietrūka drosmes? Dzēriens, kuru viņam iedeva burvis, bija tieši sarkanā krāsā. Līdzās tam, ka sarkanajai krāsai ir negatīva noskaņa, kas saistās ar dusmām, niknumu, briesmām, sarkanā krāsa ir arī pozitīva. Jo uguns var gan sadedzināt pelnos, gan sasildīt!

Sagatavots pēc Esotericblog.

LA.lv