Praktiski
Mājas mīluļi

Izsisti zobi, salauztas visas ķepas – Ropažu novadā dzērāja izmet savu suni no balkona 0

Foto no Facebook

Prātam neaptverama un nedzirdēta cietsirdība pret dzīvnieciņu ir notikusi Ropažu novadā. Kā ziņo aculieciniece, cietusi ir toiterjera sunīte jau gados, kuru padzīvojusi un alkoholu mīloša saimniece kārtējā plosta laikā vienkārši izmetusi pa logu.

Sunītim dzīve pie agresīvās kundzītes nebija viegla. Kaimiņi bieži dzirdēja, kā suns nevis kauc, bet burtiski kliedz no sāpēm (laikam tika sists), vairākas diennaktis pēc kārtas klīda apkārt ap māju, jo iekšā netika laists.

Taču tas, kas notika Līgo svētku priekšvakarā, neierakstās nekādās saprāta paliekās. Kaimiņi atrada mazo nabaga sunīti, kurš sver apmēram divus kilogramus, šoka stāvoklī zem 2. stāva balkona. Sunīti ietina dvielī un aiznesa atpakaļ “saimniecei”, kura nometa dzīvnieciņu uz balkona, lai tas tur nobeigtos.

Šo sāpju mocīto kliegšanu nespēja izturēt kāda sieviete vārdā Nadežda. Viņa devās pie agresīvās saimnieces un pierunāja atdot viņai sasisto sunīti. Veča ar prieku piekritusi, lai tikai viņas acis “vairs neredzētu to lopu”.

Nadežda aizveda toiterjeru uz veterināro klīniku “Kavet”, kur pārbaudēs tika konstatēts, ka suns ir kritis no liela augstuma (2.stāvs), ir lauztas visas četras ķepas, vienai pat kauls bija iznācis uz āru. Vienai kājiņai locītava bija izsista uz otru pusi. Izsisti visi priekšzobi. Kā sunīša sirds izturēja šīs neciešamās sāpes, nav prātam aptverams. Dzīvnieks tika žigli operēts un tagad atrodas intensīvajā terapijā. Stāvoklis ir smags, taču stabils. Pati jau ēd un pat luncina astīti, kad viņai pienāk klāt.

Nadežda ir nolēmusi sunīti paturēt sev, cītīgi apmeklē mazo slimnieku klīnikā, tur klēpī un midzina, kas sunītim ļoti patīk. Šobrīd kucītei tiek špricētas divas antibiotikas un divas pretsāpju potes dienā.

Feisbukā Nadežda bija norādījusi kontu, kur var pārskaitīt naudiņu ārstēšanai, operācija izmaksājusi 300 eiro, arī turpmāk vajadzēs ārstēties un braukāt uz klīniku. Atsaucīgie cilvēki savāca šo summu diezgan ātri, šobrīd it kā pietiek. Taču visi komentāros ir pārliecināti, ka šāds notikums nevar palikt nesodīts. Tāpēc ropažnieki vērsās informācijas līdzekļos, lai tiktu sadzirdēti un tiesībsargājošās iestādes attiecīgi rīkotos.

LA.lv
IL
Ilze Līvmane
Praktiski
Īpašums par parādiem tiek pārdots izsolē. Kādos gadījumos izsoli var atzīt par nelikumīgu?
10 stundas
PR
Praktiski.lv
Praktiski
Burkānu krēmzupa ar apelsīnu sulu
12 stundas
PR
Praktiski.lv
Praktiski
Omes biezpienmaize. Klasiska recepte, kas noderēs ikvienai saimniecei
12 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

JL
Juris Lorencs
Latvijā
No vārda “nacionāls” nevajag kautrēties. Saruna ar profesori Maiju Kūli 1
Intervija 5 stundas
LE
LETA/LA.lv
Sports
Balinska skaisti vārti papildlaikā nodrošina “Dinamo” uzvaru Ņižņijnovgorodā
4 stundas
LE
LETA
Latvijā
FOTO: Izraugās Rīgas galvenās egles
5 stundas
LA
LA.lv
Kultūra
FOTO: Sirsnīgā gaisotnē piedzīvota filmas “Saule brauca debesīs” pirmizrāde
Speciālreportāža 4 stundas
EL
Egils Līcītis
Latvijā
Egils Līcītis: Bordāna valdības projekts iesviests papīrgrozā
5 stundas