Praktiski
Mājas mīluļi

Īrisas dzīvesstāsts ir ārkārtīgi skumjš. Taču kaķenīte ļoti grib rast savas mājas0

Pēc saimnieces nāves kaķenīte un vēl vairāki citi kaķi tika “mantojumā” cilvēkam ar visai nekārtīgu dzīvesveidu, kurš dzīvniekus ne vēlējās, ne arī prata par tiem parūpēties. Lai gan minči bija šā tā paēduši, tomēr tā arī bija vienīgā aprūpe, kas viņiem tika sniegta. Vīra dzīvoklis kāda nama augšējā stāvā, kā tas nereti mēdz gadīties šādiem ļaudīm, bija piekrauts ar dažādām grabažām, tāpēc kaķi varēji brīvi piekļūt slīpi atvāžamam logam, un nepagāja ilgs laiks, lai notiktu nelaime – vairāki kaķi, izkrītot pa logu, nositās vai guva smagas traumas…

“Saimnieku” dažu kaķu pazušana ne mazākajā mērā neuztrauca, viņš to pat lāgā nepamanīja, taču par mirušajiem un savainotajiem kaķiem sāka satraukties kaimiņi, un tā ziņa par nelaimīgajiem minčiem nonāca dzīvnieku glābēju redzeslokā. Pēc pārrunām vīrs piekrita visus kaķus atdot, atzīstot, ka tie viņa patiešām ir gluži lieki. Tā nu minči tika atbrīvoti no nelabi smakojošā dzīvokļa un iekārtoti drošākās vietās – pagaidu mājās un patversmēs. Īrisa nonāca patversmē “Dzīvnieku draugs”.

Kaķenīte ir vēl pavisam jauniņa – aptuveni gadu veca, taču nepietiekamās socializācijas dēļ viņai ir grūtības uzreiz uzticēties svešiniekiem. Tāpēc Īrisas jaunajiem saimniekiem jārēķinās, ka būs nepieciešams laiks un pacietība, lai minci pieradinātu.

Īrisa ir sterilizēta, vakcinēta un attārpota.

Apciemot Īrisu un izvēlēties par savu mājas mīluli varat patversmē “Dzīvnieku draugs”, tālrunis 67500491.

LA.lv