Praktiski
Manas tiesības

Ietaupi naudu ar kredits247.lv, salīdzinot visus Latvijas kredītus0

Pirmo reizi izdzirdot apgalvojumu: “Ietaupi naudu, izvēloties pareizo kredītu!”, tas šķiet visai absurdi, jo mēs visi it kā zinām, ka kredīts beigās mums izmaksās vairāk nekā preču sākotnējā vērtība. Taču tām tam nevajadzētu būt un atslēgas vārds šajā apgalvojumā ir “pareizo”, jo, ja izvēlaties savai personificētajai situācijai un atmaksas spējām atbilstošu kredītdevēju un aizdevuma piedāvājumu, līdzekļu taupība būs tikai viens no ieguvumiem. Jā, realitātē ir iespējams saņemt naudu kredītā un ietaupīt to, salīdzinot visus Latvijas kredītus, un vislabāk to darīt visaptverošos kredītu salīdzināšanas tiešsaistes portālos.

Viens no tādiem – kredits247.lv, sevi pieteicis jau pirms 7 gadiem un visaptveroši kalpo patērētājiem kā viens no uzticamākajiem sabiedrotajiem ātro kredītu un personīgo finanšu jautājumos. Pēdējo septiņu gadu laikā  Kredits247 ir kļuvis par labi pamanāmu tiešsaistes portālu, kas latviešu valodā piedāvā plašu informāciju ne tikai par pašiem karstākajiem un aktuālākajiem aizdevumu piedāvājumiem Latvijā, bet arīdzan par vienmēr mainīgo un plašo finanšu un naudas pasauli.

Kredits247.lv mājaslapā nav nekā lieka, tā akcentē lasītāja uzmanību uz būtiskāko un nepiesārņo ar liekvārdību. Pat mājaslapas vizuālais noformējums atbilst šim konceptam – nepārsātinot to ar krāsām un grūti izlasāmiem fontiem. Mājaslapas apmeklētāju ērtībai un informācijas ātrai atrašanai, tiešsaistes vietne ir sadalīta pāris ērtās sadaļās, kur katrai ir sava informatīva nozīme:

* Sākumlapā atradīsiet ātras norādes uz lasītākajām un populārākajām portāla sadaļām, bet pats pirmais, kas iekritīs acīs būs tops ar Latvijas populārākajiem nebanku kredītdevējiem uz šo brīdi. Uzklikšķinot uz jūsu izvēlēto aizdevēju – jūs automātiski tiksiet novirzīti uz tā mājaslapu, lai jau detaļās varētu iepazīties ar piedāvājuma nosacījumiem un līguma detaļām. Te varēsiet iepazīties arī ar kodolīgu, bet noderīgu informāciju par pašiem kredītiem – jautājumu un atbilžu formātā.
* Četras sadaļas mājaslapā veltītas ar aizdevumiem saistītiem jautājumiem. Katra sadaļa: ātrie kredīti, ilgtermiņa kredīti, patēriņa kredīts un auto kredīts, atklās vairāk informācijas par interesējošo tēmu un sarakstu ar aizdevēju piedāvājumiem attiecīgajā kategorijā. Te uzzināsiet pašu svarīgāko, ko ikvienam būtu nepieciešams zināt, pirms pieņemt lēmumu par labu šim vai citam kredīta veidam vai kredītdevējam. Kā arī ērti varēsiet pielietot aizdevumu salīdzināšanas rīkus katram izvēlētajam kredītu veidam atsevišķi.
* Atsauksmju sadaļā atradīsiet informāciju nevis par pašu portālu, bet gan par kreditoriem, kurus portāls atspoguļo. Te atrodams iespaidīgs skaits – 39 kredītdevēji, un portāla apkopotās atsauksmes par viņu sniegtajiem pakalpojumiem, papildus – pie katra atsauksmju apraksta atrodamie komentāri darbojas kā klientu sūdzību vieta, ja pieredze ar konkrēto kredītdevēju ir bijusi nepatīkama. Atsauksmēs atradīsiet visu, ko koncentrēti vajadzētu zināt par kredītdevēju – reģistrācijas likumību, pieredzi tirgū, uzņēmuma adresi, darba laikus, pakalpojumu klāstu.
* Bloga sadaļa būs aizraujoša tiem mājaslapas apmeklētājiem, kuri labprāt ikdienā seko līdzi inovatīvai informācijai par finansēm un naudu, dažādiem taupības un uzkrājumu padomiem. Kredits247 bloga autori ar regularitāti vairākas reizes mēnesī publicē rakstus par personīgo finanšu tēmām un naudas pasaules līkločiem. Blogs, kas ir noderīgs un ko patiesi ir vērts lasīt, ja jūs meklējat labāku finanšu iedvesmas avotu, motivāciju vai pat izglītību jautājumos, kā likt jūsu naudai strādāt jūsu labā, lai sasniegtu nospraustos finanšu mērķus un gūtu panākumus.

Kredits247.lv aktivitātēm līdzi sekot var arī populārākajos sociālajos tīklos, norādes uz tiem atradīsiet mājaslapā. Izvēlieties šo efektīvo kredītu salīdzināšanas portālu, ja jums patiesi ir svarīga visjaunākā un precīzākā informāciju par plašo aizdevumu piedāvājumu klāstu nebanku aizdevēju sektorā Latvijā.

LA.lv