Produkti un garšvielas, Receptes

Gurķu un kefīra atslodzes diena. Ja gribi tievēt, ievēro katru nedēļu!

ogurechno-kefirnaya

Atslodzes dienas ar gurķiem un kefīru vēlams īstenot siltākajās vasaras dienās. Protams, svaigi gurķīši no pašu dārza dobes ir paši labākie, bet kurš gan teica, ka bioloģisko saimniecību audzētie tavam organismam nebūs tikpat patīkami? Ja vēlies sagatavoties pienācīgi, jau iepriekšējā dienā sagatavo kilogramu svaigu gurķu, kurus sadali piecās vienādās porcijās.

1. No rīta vienu daļu sagriez salātiņos, pārkaisi ar dillītēm vai citiem zaļumiem un ieturi brokastis. Galvenais – nekādu sāli! Brokastīs vari atļauties arī lāsīti olīveļļas pie salātiem. Brokastīs izdzer arī 200 g kefīra.

2. Otro sagatavoto gurķu porciju atvēli nākamajai maltītei – nograuz tos aptuveni trīs stundas pēc brokastīm.

3. Pēc tam gurķu salātus aizdari ar citrona sulu, eļļu un brinzu, kas izmērcēta ūdenī. Izdzer otro glāzi kefīra!

4. Nākamajā ēdienreizē – atkal porcija gurķu. Tie apēdami bez piedevām. Izdzer glāzi ūdens.

5. Piekto daļu gurķu atvēli vakara uzkodai. No tiem atkal pagatavo salātus. Tieši pirms došanās pie miera atkal izdzer glāzi kefīra.

Pēc šiem ieteikumiem īstenota atslodzes diena lieliski attīrīs nieres, žultsceļus un aknas. Turklāt atvadīsies no kilograma liekā svara! Ja vēlies tievēt, ievies šādu dienu katru nedēļu.

3 Komentāri

  1. Nu ja TĀDA ir atslodzes diena, tad man tiešām pagrūti iedomāties KĀDA ir NE-atslodzes, jeb ,,pilnas slodzes”(ēšanā) diena ?! …baisi !

Pievienot komentāru