Praktiski
Svētki

Gribi laulāties vai svinēt kāzas svaigā gaisā? 10 idejas svinīgās ejas rotāšanai0

Lentes eja dekors


Kāzas ir vienas no visbrīnišķīgākajām atmiņām daudziem cilvēkiem visā pasaulē. Dažiem rūp tikai pats galvenais, kamēr citi vēlas, lai viņu kāzas būtu rotātas tik labi, cik vien iespējams.

Ir tik daudzas dekorācijas, ar kurām jātiek galā, kad tiek organizētas kāzas – no galda līdz altāra dekoriem. Tālāk vari apskatīt 10 idejas, kā izdekorēt eju. Dažas no tām ir krāšņas, dažas tradicionālas un dažas ar lauku piegaršu – izvēlies savu favorītu!

Lentes ir vieni no populārākajiem kāzu dekoriem un ir simtiem veidu, kā tās vari izmantot. Viens no tiem iekļauj arī ziedus – tu vari izvēlēties mazu buķeti, kura sastāv no zaļumiem un dažiem ziediem, piemēram, peonijas vai rozes (vai pat abas) un nostiprināt tās pie krēsliem ar lentēm, kurām ļauj noslīgt līdz grīdai.

Mežģīnes un hortenzijas

Mežģīnes tiek samērā bieži izmantotas dekorācijās – kurš gan spēj atteikties no tik brīnišķīga, maiga materiāla? Attiecībā uz ejas dekorēšanu, mežģīnes vari apvienot ar citiem materiāliem, kurus piestiprināt krēslam. Baltas mežģīnes apvienojumā ar kādu citu pasteļkrāsas materiālu izskatās diezgan labi – apskaties uz šo persiku krāsas un mežģīnes apvienojumu! Zieda, piemēram, hortenzijas, pievienošana var padarīt izskatu vēl saistošāku, ņemot vērā zieda skaisto nozīmi.

Citātu dēlītis

Citātu dēlīši arī ir ļoti populāra ejas dekorācija. Tie ir unikāli, un tiem nav jāiekļauj mežģīnes vai citi materiāli, vai pat ziedi, lai tie izskatītos lieliski (tomēr tie izskatītos jauki arī apvienojumā ar ziediem!). Tā ir laba izvēle, it īpaši, ja plāno rīkot kāzas lauku stilā ārpus pilsētas. Citāti var būt jebkas, ko vien vēlies – no jaukām rindiņām no grāmatām līdz tevis pašas izdomātām atziņām.

Papīra ziedi

Ja tev nepatīk mežģīnes, lentes, koks vai pat īsti ziedi, kā būtu izdekorēt savu eju ar papīra ziediem? Šī ir ļoti unikāla ideja, jo patiešām, cik bieži tu redzi papīra ziedus kāzās? Lielākā daļa cilvēku izvēlās dzīvus ziedus, bet papīra puķes var izskatīties tiešām labi, ja viss tiek izdarīts pareizi. Tā vietā, lai izvēlētos parastās kāzu krāsas, tu vari izvēlēties spilgtus toņus, un tie noteikti notiku padarīs vēl krāšņāku un patīkamāku.

Lentes un zaļumi

Šis neierastais dekors izskatās lieliski! Tas ir vienkāršs, bet tomēr tik maigs un piemērots tādam mīlošam pasākumam, kā kāzas. Zaļumi parasti tiek izmantoti, lai piešķirtu puķēm tekstūru un formu, bet, ja vēlies kaut ko vēl unikālāku un joprojām zaļumus, vari izvēlēties arī tropiskas lapas!

Spainīši ar ģipsenēm

Ģipsenes ir puķes, kuras nozīmē mūžīgu mīlestību, nevainību un šķīstību. Tām ir mazi, balti ziediņi, kuri kopā ar to nozīmi pilnībā iederas pasākuma garā – un tas ir iemesls, kāpēc tik daudzi cilvēki izvēlas tās kā savu kāzu dekoru. Tu vari ielikt ziedus spaiņus un radīt lauciniecisku, “pie dabas” noskaņu.

Saulespuķu pušķis

Saulespuķēm varbūt nav tik grezns izskats kā rozēm vai peonijām, bet šīm spilgtajām puķēm noteikti piemīt savs šarms. Arī tam ir sava nozīme – pielūgsme un uzticība. Tās rada priecīgu noskaņu, tāpēc, ja vēlies tās izmantot kā savas ejas dekoru, tu vari tās ielikt vāzēs un nolikt uz koka pamatnes.

Sarkanas rozes

Nav tādas puķes, kas vēl skaļāk kliegtu “mīlestība un kaisle” nekā sarkanas rozes. Šī skaistā puķe simbolizē mīlestību jau gadsimtiem ilgi, un tā ir populāra kā kāzu zieds, kaut arī lielākajā daļā gadījumu tiek izmantotas baltas rozes. Tomēr sarkanā ir krāsa, kas piesaista uzmanību. Ja vēlies likt uzsvaru uz savas ejas dekorāciju, šis ir ideāls veids, kā to izdarīt – izvēlies spilgti sarkanas rozes!

Rožu ziedlapiņas

Ja nevēlies pašas rozes, vari izmantot tikai to ziedlapiņas un izkaisīt tās it visur. Tas ļoti elegantā veidā radītu nevērīgi elegantu izskatu. Ja tas tev šķiet pārāk vienkārši, tu vienmēr vari pievienot kaut ko vairāk, piemēram, lentes vienā vai divās krāsās, gluži kā šajā paraugā!

Lavanda un zaļumi

Lavanda un zaļumi? Jā, šī ir brīnišķīga kombinācija, kas radīs patīkami siltu atmosfēru. Tās ne tikai izskatīsies labi, bet neaizmirsīsim arī, ka lavandai ir tik brīnišķīga smarža – tas liks visai vietai izskatīties kā pasakai!

LA.lv