Praktiski
Receptes

Gardēžu horoskops Vēzim. Slavenas astroloģes un šefpavāres ieteikumi0

Foto – Fotolia

Kā tava zvaigžņu zīme valda pār tavu diētu: Princeses Diānas astroloģe atklāj, kā zodiaks ietekmē visu, sākot no tā, kas tev kārojas, līdz tam, kā tu gatavo.

Princeses Diānas personīgā astroloģe un bijusī “Food Network” šefpavāre atklāj, kā tu vari pārveidot savas attiecības ar ēdamlietām un galda kultūru saskaņā ar savu zvaigžņu zīmi.

Jaunajā grāmatā “Zodiaka pavāri” Penija Torntone skaidro, kādas gastronomiskās garšas izvēlas katra zodiaka zīme un kādas kulināras izpriecas tai vislabāk patīk.

Penija sešus gadus bija princeses Diānas personīgā astroloģe, sniedzot viņai padomus gan laulības dzīvē, gan veidojot dzīvi pēc šķiršanās.
Tagad šefpavāre un astroloģe sniedz padomus, kā vari sastādīt savu ideālo ēdienkarti, balstoties uz zodiaka zīmi.

Vēzis: 21. jūnijs – 22. jūlijs
Vēža mīļākie ēdieni

Tev nav jābūt astroloģiskam ģēnijam, lai nojaustu, ka Vēža ēdieniem, florai un faunai ir piejūras noskaņa.
Ne tikai visas zivis, gliemenes, it īpaši krabji un austeres, gliemeži un vardes iekrīt šīs zīmes pārvaldībā, bet arī zoss, pīle, zaķis un cūkgaļa.

Dārzeņi, ieskaitot gurķi, kabačus, sīpolus un salātus, kā arī visi jūras augi papildina šo sarakstu. No augļiem Vēžiem patīk mango, melones, persiki, taču Vēži parasti nav asu ēdienu fani.

Vēža gatavošanas stils
Vēžiem ēdiens nav degviela, bet izcils veids, kā parādīt rūpes un emocionālu saikni.

Vēži mēdz ēst, kad viņi ir priecīgi vai noskumuši, un barot savus draugus un ģimeni tieši šo pašu iemeslu dēļ.

Kad Vēzis tev gatavo, daudz emociju, domu un rūpju tiek ieliktas ikkatrā kumosā.

Vēža galda klāšanas stils
Iedomājies par mēnesi un mēnessgaismu, un esi pusceļā uz ideālām Vēža vakariņām, kurā auduma galdauts pārklāj visu galdu, ar mazāku galdautu kontrastējošā krāsā, kurš sniedzas līdz malām.

Salvetes pelēkā vai tumši zilā krāsā varētu tikt novietotas vertikāli pāri lielām servēšanas paplātēm, radot divu pusmēnešu efektu.
Ideālā gadījumā ar sudraba galda piederumiem un augstiem, apaļīgiem pokāliem.

Kaut kur tev vajadzētu ieraudzīt atgādinājumu no bērnības laikiem vai vismaz daļu no tiem – pavisam nelielas ierāmētas bildītes vai nelielas ēdienkartes bērnišķīgā rokrakstā.

LA.lv