Praktiski
Receptes

Gardēžu horoskops VĒRSIM. Princeses Diānas astroloģes padomi0

Foto – Fotolia

Kā tava zvaigžņu zīme valda pār tavu diētu: Princeses Diānas astroloģe atklāj, kā zodiaks ietekmē visu, sākot no tā, kas tev kārojas, līdz tam, kā tu gatavo.

Princeses Diānas personīgā astroloģe un bijusī “Food Network” šefpavāre atklāj, kā tu vari pārveidot savas attiecības ar ēdamlietām un galda kultūru saskaņā ar savu zvaigžņu zīmi.

Jaunajā grāmatā “Zodiaka pavāri” Penija Torntone skaidro, kādas gastronomiskās garšas izvēlas katra zodiaka zīme un kādas kulināras izpriecas tai vislabāk patīk.

Penija sešus gadus bija princeses Diānas personīgā astroloģe, sniedzot viņai padomus gan laulības dzīvē, gan veidojot dzīvi pēc šķiršanās.

Tagad šefpavāre un astroloģe sniedz padomus, kā var sastādīt savu ideālo ēdienkarti, balstoties uz zodiaka zīmi.

Vērsis: 20. aprīlis – 20. maijs

Vērša mīļākie ēdieni

Viss, kas aug zemē, viss, kas baro un uztur dzīvību, piedien Vērsim, kurš valda ganībās, dārzos, kviešu un rudzu laukos, kā arī klētīs un kūtīs.

Vērša un tā valdošās planētas Veneras aizgādībā ir arī piena produkti, sulīgi persiki, plūmes, mango, vīģes, sparģeļi, zaļās pupiņas, sviesta pupas, timiāns, skābenes, oregano.

Attiecībā uz gaļu Vērsis izvēlas trusi, teļa gaļa, liellopa gaļu, brieža gaļu, kā arī lasi, omārus un sardīnes.

Vērša gatavošanas stils

Šī ir visjutekliskākā zodiaka zīme. Vēršiem patīk sajust ēdienu ar rokām, tāpēc viņi neizvairās tam pieskarties gatavošanas procesā: mīcīt mīklu, saberzt sviestu ar miltiem, jaukt kotlešu masu.

Vērsis ir taupīgs pavārsAr aci uz taupītu, tas ir Vēršu pavārs, kuram visu dzīvnieku patīk izmantot pilnībā – galvu, kājas, rokas, aknas, visu, ko vien var nosaukt.

Galda klāšanas stils

Vērši patiesi neizprot minimālismu, un viņus piesaista viss antīkais, tāpēc senatnīgas linu salvetes kopā ar ceriņzariem varētu “piedalīties” ikkatrā ēdienreizē.

Šķīvju kompozīciju varētu veidot apaļi, kobaltzili pasniegšanas šķīvji, pasteļzaļi vai gaiši rozā šķīvji un visu papildināt senatnīga stila sudraba galda piederumi un stikla kausi.

PAR PĀRĒJĀM HOROSKOPA ZĪMĒM LASI VĒLĀK!

LA.lv