Produkti un garšvielas, Receptes

Gardēžu horoskops SVARIEM. Princeses Diānas astroloģes ieteikumi

Foto - Fotolia

Kā tava zvaigžņu zīme valda pār tavu diētu: Princeses Diānas astroloģe atklāj, kā zodiaks ietekmē visu, sākot no tā, kas tev kārojas, līdz tam, kā tu gatavo.

Princeses Diānas personīgā astroloģe un bijusī “Food Network” šefpavāre atklāj, kā tu vari pārveidot savas attiecības ar ēdamlietām un galda kultūru saskaņā ar savu zvaigžņu zīmi.

Jaunajā grāmatā “Zodiaka pavāri” Penija Torntone skaidro, kādas gastronomiskās garšas izvēlas katra zodiaka zīme un kādas kulināras izpriecas tai vislabāk patīk.

Penija sešus gadus bija princeses Diānas personīgā astroloģe, sniedzot viņai padomus gan laulības dzīvē, gan veidojot dzīvi pēc šķiršanās.

Tagad šefpavāre un astroloģe sniedz padomus, kā var sastādīt savu ideālo ēdienkarti, balstoties uz zodiaka zīmi.

Svari: 22. septembris – 23. oktobris

Svaru mīļākie ēdieni
Svari un piena produkti iet roku rokā, tāpat kā sulīgi augļi un ēdieni ar afrodīziskām īpašībām, piemēram, sparģeļi, austeres, avakado, šokolāde, medus, baziliks un vaniļa. No dārzeņiem un garšvielām var ieskaitīt tomātus, koriandru, piparmētru un pelašķus.

Svaru gatavošanas stils
Svari pavāri mīl sekot noteiktiem soļiem pirms sākt gatavot. Tas var attiekties uz visu, sākot no priekšauta apsiešanas, līdz konkrēta naža vai pannas izmantošanai vai neesošu drupaču aizslaucīšanai no galda.

Šis ieradums ir izveidojies, lai novilcinātu laiku līdz tam, kad ir jāķeras pie pašas gatavošanas, jo Svariem ir ieradums vilcināties.

Svaru galda klāšanas stils
Ņemot vērā viņu iedzimto harmonijas un estētikas izpratni, Svari zina, kā sagatavot galdu labāk nekā jebkurš cits.
Viņi var radīt skaistas lietas no jebkādiem materiāliem, ar jebkādu budžetu.

Tu reti atradīsi griestu lampas Svaru mājās, un, ieejot ēdamistabā, pārdomāti izvietotas lampas un sveces atklās galdu visā tā skaistumā.

Tikai visdārgākās smaržīgās sveces derēs Svariem, kaut arī daudzi telpās priekšroku dod svaigu ziedu smaržai.

Pievienot komentāru