Praktiski
Receptes

Gardēžu horoskops STRĒLNIEKAM. Kas garšo un patīk šai zodiaka zīmei?0

Foto – Shutterstock

Kā tava zvaigžņu zīme valda pār tavu diētu: Princeses Diānas astroloģe atklāj, kā zodiaks ietekmē visu, sākot no tā, kas tev kārojas, līdz tam, kā tu gatavo.

Princeses Diānas personīgā astroloģe un bijusī “Food Network” šefpavāre atklāj, kā tu vari pārveidot savas attiecības ar ēdamlietām un galda kultūru saskaņā ar savu zvaigžņu zīmi.

Jaunajā grāmatā “Zodiaka pavāri” Penija Torntone skaidro, kādas gastronomiskās garšas izvēlas katra zodiaka zīme un kādas kulināras izpriecas tai vislabāk patīk.

Penija sešus gadus bija princeses Diānas personīgā astroloģe, sniedzot viņai padomus gan laulības dzīvē, gan veidojot dzīvi pēc šķiršanās.

Tagad šefpavāre un astroloģe sniedz padomus, kā var sastādīt savu ideālo ēdienkarti, balstoties uz zodiaka zīmi.

Strēlnieks: 22. novembris – 21. decembris

Strēlnieka mīļākie ēdieni
Starp putniem, kas piedienas Strēlniekam, atradīsi fazānu, irbi un balodi. Arī lielas zivis garšo šai zīmei, it īpaši tuncis, akmeņplekste un store, kā arī tās ikri.

Strēlnieki nav izsmalcināti ēdāji un notiesās ēdienu ar baudu, bet viņiem piemīt nosliece uz īpašiem ēšanas periodiem, piemēram, uz veģetārismu, kas var ilgt pat vairākus gadus, pirms tiek atkal pārtraukts.

Strēlnieka gatavošanas stils
Neveiksmīga īpašība ir neveiklums, kas virtuvē var būt mazliet bīstami. Daļēji tam ir saistība ar viņu mīlestību vai ātrumu, bet arī tieksme izdarīt pārāk daudz lietu vienlaicīgi.

Strēlnieks pavārs kopā sagāzīs vairākas sastāvdaļas, nemaz nemērot, ļaujot acīm gatavot un kaut kādā veidā radīsies lieliska maltīte.

Viņiem piemīt instinkts izprast, kas saderas kopā un kuras garšvielas un garšaugi padarīs garšas dzīvas.

Strēlnieka galda klāšanas stils
Ideālā pasaulē Strēlnieks ieturētu maltīti zem zvaigznēm jeb saules gaismā tik bieži, cik vien iespējams.

Restorāni ar āra terasēm, ēstuves ar stikla sienu un dārza telpas, kā arī restorāni ar lieliskiem skatiem liek Strēlnieka sirdij dziedāt.

Līdz ar šīs zīmes mīlestību pret ceļošanu vai ēšanu kustībā, pikniki ir diezgan būtisks pasākums tieši Strēlniekam.

LA.lv