Praktiski
Receptes

Gardēžu horoskops Lauvam. Astroloģes un šefpavāres padomi0

Foto – Fotolia

Kā tava zvaigžņu zīme valda pār tavu diētu: Princeses Diānas astroloģe atklāj, kā zodiaks ietekmē visu, sākot no tā, kas tev kārojas, līdz tam, kā tu gatavo.

Princeses Diānas personīgā astroloģe un bijusī “Food Network” šefpavāre atklāj, kā tu vari pārveidot savas attiecības ar ēdamlietām un galda kultūru saskaņā ar savu zvaigžņu zīmi.

Jaunajā grāmatā “Zodiaka pavāri” Penija Torntone skaidro, kādas gastronomiskās garšas izvēlas katra zodiaka zīme un kādas kulināras izpriecas tai vislabāk patīk.

Penija sešus gadus bija princeses Diānas personīgā astroloģe, sniedzot viņai padomus gan laulības dzīvē, gan veidojot dzīvi pēc šķiršanās.

Tagad šefpavāre un astroloģe sniedz padomus, kā vari sastādīt savu ideālo ēdienkarti, balstoties uz zodiaka zīmi.

Lauva: 22. jūlijs – 22. augusts

Lauvas mīļākie ēdieni

Tā kā Lauvas valdošā planēta ir Saule, tā ir lepna un radoša zīme. Un, sakrītot ar sauli, viss dzeltanais, oranžais un zelta iekrīt šīs zīmes pārvaldībā – burkāni, mango, kukurūza, banāni, saulespuķu sēklas, safrāns, kumelītes un kurkuma.

Lauvas ciena gaļas ēdienus – liellopu, jērgaļu un vistas gaļu. Buļļa mugura un auna sēklinieki varbūt nav ikdienas maltīte, bet arī šos senatnīgos cienastus var pielāgot mūsdienu ēdienkartei.

Lauvas gatavošanas stils

Lauvām patīk “ēdiena dramaturģija”, un viņi ēst gatavošanu redz kā priekšnesumu. Aplausi ir vēlami, bet tīrs šķīvis, atvieglota nopūta un “paldies” – arī šie atzinības izrādīšanas veidi tiek pieņemti.

Lauvas pavada dienas vai nedēļas, gatavojot vienu un to pašu ēdienu – savu meistarstiķi – un ir ļoti bēdīgi, ja tev tas negaršo.

Lauvas galda klāšanas stils

Lauvām uzkrājas vairāk pavārgrāmatu nekā jebkurai citai zīmei. Kaislīgajai Lauvai patīk ne tikai skatīties uz lieliska ēdiena fotogrāfijām, bet viņi ir arī radoši recepšu izmēģinātāji.

Virtuves saliņa Lauvas mājās ir gandrīz nepieciešamība. Tā lieliski apvieno sociālizēšanos ar pašu gatavošanas procesu. Virtuves sala ir būtiska Lauvām, kurām patīk gatavot un izklaidēt vienlaicīgi.

LA.lv