Praktiski
Receptes

Gardēžu horoskops JAUNAVAI. Slavenību astroloģes padomi0

Foto – Fotolia

Kā tava zvaigžņu zīme valda pār tavu diētu: Princeses Diānas astroloģe atklāj, kā zodiaks ietekmē visu, sākot no tā, kas tev kārojas, līdz tam, kā tu gatavo.

Princeses Diānas personīgā astroloģe un bijusī “Food Network” šefpavāre atklāj, kā tu vari pārveidot savas attiecības ar ēdamlietām un galda kultūru saskaņā ar savu zvaigžņu zīmi.

Jaunajā grāmatā “Zodiaka pavāri” Penija Torntone skaidro, kādas gastronomiskās garšas izvēlas katra zodiaka zīme un kādas kulināras izpriecas tai vislabāk patīk.

Penija sešus gadus bija princeses Diānas personīgā astroloģe, sniedzot viņai padomus gan laulības dzīvē, gan veidojot dzīvi pēc šķiršanās.

Tagad šefpavāre un astroloģe sniedz padomus, kā var sastādīt savu ideālo ēdienkarti, balstoties uz zodiaka zīmi.

Jaunava: 22. augusts – 22. septembris

Jaunavas mīļākie ēdieni

Šī zīme saistās ar dabiskiem, nerafinētiem ēdieniem, pilngraudiem, pākšaugiem, riekstiem un sēklām.

Fenheļi, kukurūza, lapu zaļumi, selerijas, ogas un papaija piedien Jaunavai, tāpat kā brieža, bifeļu un medījamo putnu gaļa. Garšo foreles un laši.

Jaunavām patīk daudz zināt par pārtiku, kuru ēd. Viņiem ir jāuzzina viss par ēdienu, kas redzams veikalā, kur ir noķerta zivs, vai banāni ir organiski un, vēl svarīgāk, kalorijas, tauki un olbaltumvielas.

Tomēr tas ir tāpēc, lai novērstu uzmanību un apspiestu noslieci uz neveselīgiem kārumiem. Cukurs un ciete ir Jaunavas magnēts.

Jaunavas gatavošanas stils

Reti kad Jaunava dodas virtuvē, lai nejauši samestu maltīti kopā. Vispirms, tiks izveidoti saraksti, izrēķināti budžeti un veikta nodrošināšanās pret ārkārtas situācijām.
Jaunavas uzmanīgi sekos receptēm un nekad neizlaidīs sagatavošanos.
Ēdiena pieliekamais vienmēr ir piebāzts ar pamatnepieciešamībām, sākot ar tomātu konserviem līdz kuskusam.

Jaunavas galda klāšanas stils

Jaunavas parasti neaizraujas ar dekoriem un gaisotni. Šīs zīmes piederīgie nevērtē stilu augstāk par pašu saturu un vairāk uztraucas, vai sudraba piederumi un glāzes ir spīdīgas, un vai ēdiens ir nevainojams. Tomēr tas nenozīmē, ka Jaunavas nevelta pūles gaisotnes radīšanai.

LA.lv