Praktiski
Mājas

Gan mazam remontiņam, gan lielai pārbūvei. Katrs sev atradīs ko noderīgu izstādē “Māja. Dzīvoklis 2017”0

Publicitātes foto

No 19. līdz 22. oktobrim Ķīpsalas izstāžu centrā  Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība “BT 1” rīko  būvētājiem, remontētājiem un labiekārtotājiem veltītu izstādi “Māja. Dzīvoklis 2017”.

Vienlaikus notiek starptautiskā energoefektivitātes, infrastruktūras un vides tehnoloģiju izstāde “Vide un enerģija 2017” un nekustamā īpašuma, darījumu un investīciju izstāde “Realty & Investment 2017”. Visu izstāžu apmeklējums ir ar vienu ieejas biļeti!

“Izstādē “Māja. Dzīvoklis 2017″ sev vēlamo varēs atrast gan maza remontiņa, gan pamatīgu būvdarbu veicēji,” informē Inese Libere, “BT 1” mediju koordinatore. Savu produkciju izstādē prezentēs “Eko bloki” un “Texoblok”, fibrolīta plātņu uzņēmums “CE Wood”, “Dakstiņu ražotājs”, “Monier” un “Toode”, kā arī citi ražotāji. Daiļā dzimuma pārstāves Ķīpsalā varēs iepazīties ar aktuālāko virtuvju labiekārtošanā. Piemēram, “Istra A” prezentēs greznas virtuves garnitūras. Neizpaliks arī plašs santehnikas preču piedāvājums virtuvei, sākot ar ūdens krāniem un beidzot ar boileriem. Izstādē varēs iedvesmoties vadošo gaismas ķermeņu ražotāju stendos.

Izstādē “Vide un enerģija 2017” vairāk nekā 80 uzņēmumu no Latvijas un ārvalstīm demonstrēs savus piedāvājumus gan lieliem infrastruktūras projektiem, gan mājsaimniecībai. To skaitā būs taupīga apkure, energoapgāde, videi draudzīgs transports, atkritumu šķirošana un notekūdeņu attīrīšana, enerģijas ražošana, komunālā tehnika un zaļās tehnoloģijas. Piemēram, “Vizmers” prezentēs jaunumu Latvijas tirgū – “BOSS snowplow” iekārtas, kas ražotas ASV un paredzētas ziemas darbiem cīņā ar sniegu un apledojumu. “Solars.lv” ekspozīcijā varēs uzzināt par saules enerģijas efektīvu izmantošanu, savukārt “Mobilā gaisma” prezentēs hibrīda mobilo LED gaismas torni. Izstādē būs unikāla iespēja apskatīt jauno ūdeņraža elektrisko automobili “Toyota Mirai”, kā arī uzzināt par “Skyway” inovatīvām pilsētas transporta sistēmām. “DUO Systems” prezentēs granulu apkures katlus, kas novērtēti ar piekto, t. i., augstāko, klasi izmešu pārbaudē. Videi draudzīgas apkures iespējas piedāvās arī “Grandeg”.

Nekustamā īpašuma iegādes aspektus novērtēt palīdzēs izstāde “Realty & Investment 2017”, kuras laikā varēs konsultēties ar Latvijā lielāko nekustamā īpašuma aģentūru speciālistiem. Izstādē tiks atrādīti visdažādākie projekti, sākot no īres dzīvokļiem vēsturiskajā Rīgas centrā līdz jaunajiem projektiem.

Ķīpsalā. Trīs izstādes 

Izstādes: “Māja. Dzīvoklis 2017”, “Vide un enerģija 2017”, “Realty & Investment 2017”

Laiks: no 19. līdz 22. oktobrim, plkst. 10–18 (22. oktobrī līdz 17)

Biļetes: 6 EUR, pensionāriem, invalīdiem, studentiem, skolēniem – 4 EUR, bērniem līdz 7 gadu vecumam – bez maksas. Ģimenes biļete (2 pieaugušie un 2 bērni vai 1+3) – 13 EUR.

Autostāvvieta: 4 EUR.

LA.lv