Praktiski
Dārzs

FOTO: Starptautiskajā ziedu paklāju festivālā Ventspilī galveno balvu iegūst komanda no Igaunijas0

Starptautiskais ziedu paklāju festivāls Ventspilī.

Šogad starptautiskajā ziedu paklāju festivālā “Ziedu melodija”, kas Ventspils pilsētas svētku laikā norisinās Ostas ielas promenādē, galveno balvu ieguva floristi no Tartu, Igaunijas, liecina informācija pilsētas mājas lapā.

Galveno balvu ziedu paklāju festivālā ieguva floristi no Tartu ar ziedu paklāju “Melody”. Arī otro vietu ieguva komanda no Igaunijas, Rāpinas, ar paklāju “Equalizer”. Savukārt trešajā vietā ierindojās komanda no Krievijas, Sanktpēterburgas, ar paklāju “Pobre flor vals”.

Skatītāju simpātiju pieaugušo grupā saņēma Ventspils komandas veidotais ziedu paklājs “Lai skan!”, jauniešu grupā – junioru komanda no Lietuvas, Jonišķiem, ar paklāju “Vasaras simfonija”.

Šovasar darbu sāka jaunā Ventspils koncertzāle “Latvija”, un, lai atzīmētu šo nozīmīgo brīdi, iedzīvotāji tika aicināti ziedu paklāju festivāla devīzei izvēlēties tēmu, kas saistīta ar mūziku. Apkopojot balsošanas rezultātus, par Starptautiskā ziedu paklāju festivāla devīzi konkursa komisija apstiprināja nosaukumu “Ziedu melodija”. Savu radošo domu lidojumu šogad ziedu paklājos ieauda 20 floristu komandas no piecām dažādām valstīm.

Starptautiskās ziedu paklāju sacensības Ventspilī

19.Starptautiskajā ziedu paklāju festivālā Latviju pārstāvēja floristu komandas no Vecumniekiem, Rūjienas, Rīgas, Daugavpils, Jelgavas, Naukšēniem un Ventspils. Kaimiņvalsti Lietuvu pārstāvēja septiņas komandas, kas ieradušās no Prieniem, Šauļiem, Viekšņiem, Paņevežas, Viļņas, Jonišķiem un Mažeiķiem. Otru kaimiņvalsti Igauniju pārstāvēja divas komandas – no Repinas un Tartu. Krieviju pārstāvēja komanda no Sanktpēterburgas, savukārt Baltkrieviju pārstāvēja komanda no Minskas.

LA.lv