Praktiski
Dārzs

Ekskursijas un nodarbības skolēniem LU Botāniskajā dārzā0

Foto-Fotolia

Sākoties jaunajam mācību gadam, LU Botāniskais dārzs skolēniem piedāvā iepazīt augu valsti aizraujošās un izglītojošās ekskursijās un tematiskajās nodarbībās.

LU Botāniskais dārzs ir vieta, kur bērni un jaunieši var iepazīt augu pasaules daudzveidību, papildināt skolā iegūtās zināšanas un attīstīt interesi par dabu. Dārzā skolēniem pieejamas gan ekskursijas, gan tematiskās nodarbības. Ekskursijās gids grupu iepazīstina ar interesantakajām dārza ekspozīcijas daļām, to skaitā tropu, subtropu un tuksnešu augiem, indīgajiem augiem, reliktiem jeb augu valsts “dinozauriem”, ūdensaugiem un daudziem citiem. Ekskursijā ietverts arī Tauriņu mājas apmeklējums. Ekskursijas pieejamas latviešu, krievu un angļu valodā un to saturs pielāgojams visa vecuma un zināšanu līmeņu skolēniem.

Tematiskajās nodarbībās iespējams padziļināti apgūt kādu no plašajām botānikas tēmām, piemēram, ekosistēmu daudzveidību, indīgos augus, aizsargājamos augus vai eksotiskos augļus. Tematisko nodarbību laikā skolēni spēlē izglītojošas spēles, dodas nelielās, tematiskās ekskursijās, kā arī atkārto un nostiprina skolā apgūtās zināšanas. Tematiskās nodarības pieejamas latviešu un krievu valodā, un arī tās ir pielāgojamas dažādu vecuma un zināšanu līmeņu skolēniem.

Gan nodarbības, gan ekskursijas LU Botāniskajā dārzā jāpiesaka vismaz vienu nedēļu iepriekš, rakstot [email protected] vai zvanot pa tālruni 67450860 (darba dienās 9.00-17.00). Ekskursijas un nodarbības ir pielāgojamas visa vecuma un zināšanu līmeņu skolēniem.

Atgādinām, ka skolēnu grupām ieejas biļetēm LU Botāniskajā dārzā ir īpašs piedāvājums – visa gada garumā ieejas biļete dārzā maksā 1.90 EUR (minimālais bērnu skaits grupā – 10).

LA.lv