Mājas, Sadzīves tehnika

Eiropa piespiedīs nomainīt putekļu sūcējus pret parastu slotu?

Foto-Shutterstock

Šogad septembrī stāsies spēkā Eiropas Komisijas (EK) nosacījums, ka no jauna saražotajiem putekļu sūcējiem drīkst būt 900 W jauda. Tas tiek darīts enerģijas taupīšanas nolūkā. Šādas pārmaiņas uztrauc daudzus pircējus, jo līdz šim patērētāji Eiropā izvēlējās putekļu sūcējus aptuveni ar 1800 W jaudu. Ierobežojums attieksies uz sausās uzkopšanas putekļu sūcējiem, kas darbināmi no elektrotīkla, kā arī tiem, kuri filtrācijai izmanto ūdeni.

Cilvēki nereti veikalā nepareizi novērtē putekļu sūcēja efektivitāti. Viņi palūdz to ieslēgt un pieliek plaukstu – ja gandrīz zilumu uzsūc, būšot gana jaudīgs un kvalitatīvs.

Vai tiešām ar mazas jaudas putekļu sūcēju varēsim iztīrīt plašu privātmāju tikpat labi un ātri kā līdz šim? Vai tīrības līmenis mājoklī nesamazināsies un nebūs jāķeras pie parastas slotas?

Plašāk lasiet pirmdienas, 22.maija, žurnālā “Praktiskais Latvietis”!

PL20-vaaks

2 Komentāri

  1. Interesanti gan kadam “pateretajam”,ja vins puteklu suceju izmanto dzivokla uzkopsanai,ir vajadzigi 1700 W ?! Pasaule labaka majas tehnika ir firmai Miele.Piemeram velas mazgajama masina Miele.Garantija 20 gadi,vai ari 20000 darbibas stundas.Puteklu suceji lielako tiesu 700-800 W.Darbojas bez traucejumiem vismaz 8gadus.Tas pats atticas uz virtuves tehniku.

Pievienot komentāru