Praktiski
Mājas mīluļi

Dzīvnieku veselībai un labsajūtai: ar sabalansētu sauso barību vien nepietiks0

Foto-Fotolia

Vai suņiem un kaķiem papildus jādod vitamīni, ja mājdzīvnieki ēd tikai sauso barību, kuru sastāvdaļu saraksts ir garš un sarežģīts? INNA Cēsīs

Olaines veterinārā centra “all4pets” veterinārārste Santa Zirnīte uzskata, ka mājdzīvnieku labsajūtas pamatā ir laba barība, taču papildus – gluži tāpat kā cilvēkiem – dzīvniekiem jādod vitamīni, mikroelementi un makroelementi. Piemēram, suņiem paredzētās papildbarības Canine Plus sastāvā ir mikroelementi un makroelementi, vitamīni, antioksidanti un omega-3 taukskābes, kas nodrošina visu orgānu veselību un pareizu darbību. To ieteicams lietot kondīcijas uzlabošanai, bet jo īpaši suņiem, kas saņem vienveidīgu barību – pamatā putras vai gaļu. Šīs tabletes uzskata par labāko kārumu!

Kaķiem ļoti bieži izvēlas dot NuCat vitamīnus. Šīs papildbarības plašais sastāvs veicina visa organisma veselību dažādu vecumu, lielumu un šķirņu kaķiem. Lielisko rezultātu dēļ NuCat iecienījuši gan smalku kaķu šķirņu īpašnieki, gan bezsugas lauku minču saimnieki savu mīluļu veselības uzlabošanai.

LA.lv