Mājas mīluļi, Meklē mājas

VIDEO: Draud novākt un noindēt. Limbažos kaimiņi konfliktē pagrabā ielaistu kaķu dēļ

limbazi-kaki-konflikts

Pirms pieciem gadiem Limbažu iedzīvotāji ierīkoja savā pagalmā kaķu māju. Kad šoziem Latviju piemeklēja lielais aukstums, daļa kaķu mīļu nolēma ielaist minkas mājas pagrabā, lai tiem būtu siltāk. Taču tas nebūt nepatīk kādai kaimiņienei. Visi mājas iedzīvotāji ir informēti par samilzušo konfliktu.

Mājas iedzīvotājs Andrejs stāsta, ka problēma ir kaķu radītā netīrība – visur mētājas vilnas kušķi, ko neviens nesavāc. Paši kaķi pagrabā ielīst nevar, tie ir speciāli ielaisti.

“Bez tabu” netīrību un lielu smaku pagrabā nekonstatē. Pagalmā sastop Inesi, kura rūpējas par kaķiem. Viņa stāsta, ka šī kaimiņiene draudējusi viņai un meitai novākt un noindēt abas. Tāpat kā kaķus. Esot aizdomas, ka tā kaimiņiene kaut ko nodarījusi kaķiem, jo esot pieķerta pūšam gaisa atsvaidzinātāju uz kaķa.

Kā šo situāciju un konfliktu komentē mājas apsaimniekotājs, pašvaldības policija un veterinārārste, skatieties sižetā!

3 Komentāri

  1. Kāpēc kaķu mīļotāji nelaiž savā dzīvoklī, bet koplietošanas telpās? Likums nosaka, ka koplietošanas telpās drīkst tikai tad, ja visi dzīvokļu īpašnieki piekrīt. Visi ir visi. Bet te jau ir skaidrs, ka viens nepiekrīt un tad nedrīkst laist kaķus pagrabā. Kā jau LV pieņemts, vispirms ielaiž, nesaskaņojot rakstveidā, un vēl brīnās.

    1. Ir arī tā, ka daudzi kaķi ir kādreiz kādam piederējuši un ja kāds tā uzņemas par šo kaķi rūpes, kaķis tomēr cer ka viņu atkal ielaidīs istabā un daudzi laužas iekšā – dzīvnieki ir tik stulbi, ka domā ka ja cilvēks uzņemas par viņu atbildību, tad normālu.

      Pagrabā var laist tikai tajā gadījumā, ja laidējs savāc pēc kaķiem un ja ļauj tiem mitināties tikai savā teritorijā.

Pievienot komentāru