Praktiski
Mājas mīluļi

Divas kaķu kundzes meklē sev īstus saimniekus0

Foto-Facebook/Žanna Žaka

Divas burvīgas kaķu dāmas ļoti grib iegūt savas mājas.

Urzula ir apmēram desmit gadus veca kaķene. Viņa ir ļoti mierīga un jauka pret cilvēkiem, kā arī labi sadzīvo ar citām minkām. Dzīvnieku patversmē “Ulubele” Urzula nonāca pēc sava mīļā Cilvēka zaudējuma. Kaķu dāma ir vakcinēta un sterilizēta. Urzula piemērota būs ģimenēm bez maziem bērniem. Seniorīte ļoti gaida mīļumu, siltumu, savu Cilvēku un mājas! Urzula ir kaķu seniore, līdz ar to viņai pienākas „Zelta veselības polise”, kas nozīmē, ka patversme nodrošinās Urzulas veterināro aprūpi līdz pat viņas mūža beigām.

Britānija Brita ir apmēram septiņus gadus veca kaķu dāma. Viņa ir ļoti mīlīga un draudzīga pret cilvēkiem, tomēr mājās gribētu būt vienīgais mājdzīvnieks, lai nav jāsacenšas ar kādu citu par saimnieka mīlestību un ikdienišķiem apskāvieniem.
Dzīvnieku patversmē “Ulubele” Britānija Brita nonāca pagājušā gada novembrī. Viņa ir vakcinēta un sterilizēta. Kaķu dāma būs piemērota vecāka gada gājuma cilvēkiem, kā arī ģimenēm, kuru ikdiena paiet bez pārlieku lielām un skaļām aktivitātēm – miers un klusums mājās ir Britānijas Britas iecienītākie dzīves apstākļi.

LA.lv