Praktiski
Mājas

Derīgi padomi saimniecībā 0

Induļa Burkas zīmējums

Urbjmašīna ne tikai urbšanai

100 mm garas naglas galu ar galviņu saliec āķī, savukārt aso galu iestiprina urbjmašīnas patronā. Ar šādu ierīci var lieliski savērpt drātis, kas sastiprina divus priekšmetus, piemēram, žoga sietu un žoga mietiņu, armatūras sieta loksnes. Darbinot ierīci, priekšmeti tiks cieši piespiesti viens otram, bet liekais drāts gals notrūks.

Kanalizācijas caurule un šašlika iesmi

Šašlika iesmu transportēšana no/uz piknika vietu vienmēr sagādā problēmas. To var atrisināt, izgatavojot iesmu glabāšanas un transportēšanas konteineru no… 50 mm diametra kanalizācijas caurules. Tās vienu galu, izmantojot karstās līmes pistoli, var aizlīmēt ar piecu litru tilpuma ūdens pudeles korķi. Otrā, platākajā galā, ielīmē nogrieztu šāda paša tilpuma pudeles kakliņu ar vītni. Lai konteineru būtu vieglāk pārnēsāt, uz tā var uzvērt rokturi no šīs pašas pudeles.

Turētājs grābeklim un dārza dakšām

Bieži vien dārza darbarīki tiek ieslieti šķūnīti stūrī, un tie jāpārkrāmē, lai atrastu nepieciešamo. No 50 mm diametra kanalizācijas caurules viegli izgatavot shēmā redzamos turētājus, kurus pieskrūvē blakus vienu otram pie šķūnīša sienas. Nepieciešamo darbarīku viegli izvēlēties un paņemt jebkurā laikā.

Plauktiņš vai dekors?

Sastiprinot ar skrūvēm šūnu veidā vairākus 100 mm kanalizācijas cauruļu gabalus, var izgatavot oriģinālu plauktiņu dažādiem priekšmetiem. Šāds viegli kopjams plauktiņš noderēs gan dažādu darbarīku, gan apavu glabāšanai.

LA.lv