Praktiski
Manas tiesības

Darboties sākusi Čeku loterija! Kas jādara un cik var laimēt?0

Foto: Talaj/Shutterstock

Ar 1. jūliju Latvijā sāka darboties Čeku loterija, kurā veiksmi var izmēģināt ikviens pircējs vai pakalpojuma saņēmējs.

Čeku loterijas mērķis ir veicināt godīgu konkurenci un labprātīgu nodokļu saistību izpildi, mudinot pircējus pieprasīt čekus un kvītis par iegādātajām precēm un saņemtajiem pakalpojumiem.

Šajā loterijā var piedalīties ikviens bez vecuma ierobežojuma, izņemot Valsts ieņēmumu dienesta (VID) darbiniekus un loterijas tīmekļvietnes izstrādātāja SIA Mobilly pārstāvjus. Šajā loterijā var piedalīties arī bērni, tikai tad reģistrētajā čekā nedrīkst būt tādu pirkumu kā alkoholiskie dzērieni, tabakas izstrādājumi un enerģijas dzērieni.

Lai piedalītos Čeku loterijā un pretendētu uz naudas laimestiem, kā arī uz Padziļinātās sadarbības programmas dalībnieku sarūpētajām papildu balvām, tīmekļa vietnē www.cekuloterija.lv jāreģistrē čeks, kvīts vai biļete par kopējo summu vismaz 5 eiro. Darījumu apliecinošajam dokumentam jābūt izsniegtam par preci vai pakalpojumu, kas saņemts no Latvijā reģistrēta nodokļu maksātāja.

Pēc reģistrācijas čeks, kvīts vai biļete obligāti jāsaglabā, jo laimesta gadījumā tas būs jāuzrāda Valsts ieņēmumu dienestā klātienē vai jāiesniedz VID Elektroniskās deklarēšanas sistēmā skenētā veidā.

Čeku loterijas dalībnieki ikmēneša izlozē varēs laimēt vienu naudas balvu 10 000 eiro vērtībā, trīs naudas balvas 5000 eiro vērtībā un 50 naudas balvas 100 eiro vērtībā. Gada izlozē varēs laimēt vienu naudas balvu 20 000 eiro vērtībā, četras naudas balvas 10 000 eiro vērtībā un piecas naudas balvas 2000 eiro vērtībā. Tāpat katru mēnesi būs iespējams piedalīties arī Padziļinātas sadarbības programmas dalībnieku sarūpēto papildu balvu izlozē.

UZZIŅA

• Čeku loteriju organizē VID, informatīvi atbalsta SIA Latvijas Loto.

• Loterijas uzvarētājus katru mēnesi paziņos TV3 raidījuma Superbingo laikā. Rezultāti tiks publicēti arī tīmekļa vietnē: www.cekuloterija.lv un www.latloto.lv. Mēneša balvu ieguvējiem un gada izlozei izvirzītajiem loterijas dalībniekiem tiks izsūtītas arī īsziņas uz reģistrācijas brīdī norādīto mobilā tālruņa numuru.

• Plašāka informācija par šo pasākumu pieejama tīmekļa vietnē: www.cekuloterija.lv.

LA.lv
IL
Ilze Līvmane
Praktiski
Pensijā – tikai 70 gadu vecumā? Klīst tādas runas…
17 stundas
AG
Aija Geida
Praktiski
Biešu salāti ar grauzdētām ķirbja sēklām
18 stundas
AG
Aija Geida
Praktiski
Dārzeņus ēdam par maz. Vairākas receptes ēdienkartes dažādošanai
21 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

ML
Māra Libeka
Veselam
Uz aptieku ne tikai pēc zālēm: aptiekās paplašinās pakalpojumu klāstu
2 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
Baldonē atrod mucas ar aizdomīgu vielu. Teritorija norobežota
1 stunda
Uldis Šmits
Pasaulē
Ievēlēta, bet…
9 stundas
MA
Māris Antonevičs
Latvijā
Māris Antonevičs: Priekšnieks aizmirsis solījumu? Versijas par JKP reakciju
2 stundas
LA
LA.LV
Dabā
Septiņas dienas valdīs vasarīgi silti laika apstākļi: jaunākā prognoze
16 stundas