Mājas, Sadzīves tehnika

Brīdina par iespējamu gāzes noplūdi: “Bosch” un “Siemens” plītīm konstatē defektu

Foto-Shutterstock

Sadzīves tehnikas ražotājs “Bosch” sācis drošības kampaņu zīmolu “Bosch” un “Siemens” gāzes plīšu īpašniekiem, brīdinot par iespējamu gāzes noplūdi šo zīmolu gāzes plītīs, informē “Bosch” pārstāve Maja Vikmane Ulriha.

Viņa norāda, ka kampaņā uzmanība tiek vērsta uz tiem patērētājiem, kuru īpašumā ir no 2006. līdz 2011.gadam ražotas atsevišķas gāzes plītis un 2004. un 2005.gadā ražotās “Bosch” galda gāzes plītis. Gāzes plīšu īpašnieki aicināti pārbaudīt ierīces īpaši šai kampaņai veltītajā tīmekļa vietnē “www.gascookingsafety.com” vai zvanīt klientu apkalpošanas dienestam uz numuru 67425232.

Ražotāja pārstāve skaidro, ka “Bosch” ir pārbaudījis iepriekš minētajos gados izgatavotās ierīces un konstatējis potenciālu savienojuma piederuma defektu, kas var izraisīt gāzes noplūdi, un ļoti retos gadījumos var rasties sprādziena risks. Lai cik niecīga būtu briesmu varbūtība, ražotāji aicina pārbaudīt ierīces. Ja ierīce iekļaujas norādītajā riska grupā, skartās ierīces bīstamā detaļa tiks par brīvu nomainīta īpašnieka mājās, cik drīz vien iespējams.

Ja tiek konstatēts ierīces defekts, ir nekavējoties jāsazinās ar ražotāju pa norādītajiem komunikācijas kanāliem un jāvienojas par pilnvarota servisa meistara vizīti. Lai izvairītos no iespējamajām briesmām, skarto ierīču īpašniekiem ir nekavējoties jāatvieno gāzes padeve, un to nedrīkst lietot, līdz savienojuma piederums ir nomainīts, piebilda Ulriha.

Ražotājs informē, ka kopumā kampaņa attiecas uz 170 000 ierīcēm. Vairums no tām ir pārdots Nīderlandē, Beļģijā un Vācijā. Latvijā ir pārdoti aptuveni 2500 “Bosch” un “Siemens” atsevišķo gāzes plīšu. Kopumā aptuveni 5000 šo ierīču ir pārdoti Lietuvā, un 326 vienības – Igaunijā.

“Bosch” tehnikas izplatītāja Latvijā ir “BSH Hushallsapparater AB filiāle Latvijā”, kas dibināta 2007.gadā. Filiāle pilnībā pieder Vācijas koncerna “Bosch” meitasuzņēmumam Zviedrijā “BSH Home Appliances AB”.

Pievienot komentāru