Mājas, Sadzīves tehnika

Biotualetes. Kur tādas var iegādāties un kādi speciālie šķidrumi jālieto?

Foto - Shutterstock

Izlasīju žurnālā par biotualetēm un vēlos uzzināt, kur Talsu vai Dundagas novadā tās var iegādāties un kādi speciālie šķidrumi jālieto. ANITA DUNDAGĀ

Biotualetes jāmeklē lielākajos celtniecības un sadzīves preču veikalos. Piemēram, Dundagai tuvākajās veikalu tīkla “Mājai un dārzam” tirdzniecības vietās Talsos un Ventspilī nopērkamas “Enders” markas šķidruma biotualetes. To cena atkarībā no modeļa ir nedaudz zem 80 eiro. Tās pašas firmas ražojums atrodams arī būvniecības namā “Kurši” Ventspilī un Kuldīgā.

Šajos veikalu tīklos nopērkami augšējai un apakšējai bākai paredzētie šķidrumi Ensan Rinse un Ensan Green. Litrs koncentrāta maksā 10–12 eiro. Ar 75 ml pietiek, lai sagatavotu 15 l darba šķīduma. Pieejami arī “Thetford” markas koncentrāti gan augšējai, gan apakšējai bākai. Tos tirgo 1,5 l iesaiņojumā par 12–14 eiro. Lai sajauktu 20 l darba šķīduma, nepieciešams 150 ml koncentrāta. Apakšējai tvertnei domātais koncentrāts Ensan Blue 5 l iesaiņojumā maksā nedaudz virs 18 eiro, un šā daudzuma pietiks 500 l darba šķīduma pagatavošanai.

Lielāks biotualešu un šķīdumu koncentrātu piedāvājums ir interneta veikalos, piemēram, “xnet.lv”, “donna.lv” un citos. Cenas nedaudz zemākas, taču ne visi tirgotāji piedāvā bezmaksas piegādi. Maksa par piegādi var sasniegt 10 eiro.

Pievienot komentāru