Dārzs, Telpaugi

Augu maģija: ko tavā mājā ienes gleznā orhideja?

1. Negatīvās enerģijas uztvērēja

1no4

Daudzi piekritīs, ka katrs augs ienes mājoklī noteiktu enerģētiku. Vairākums pierasto istabas augu apveltīti ar neitrālu enerģiju. Bet ir arī tādi, kas rada ne visai labu fonu, un cilvēks, atrodoties auga ietekmē, var piedzīvot ko nepatīkamu.

Šoreiz par skaistu un ar labvēlīgu enerģētiku apveltīto orhideju. Izrādās, gleznā orhideja ne tikai priecē acis, bet arī dalās ar dabas dziedinošo spēku.

Jau 500 gadus pirms mūsu ēras Konfūcijs apjūsmoja šos ziedu, kuru dēvēja par ziedu karalieni. Viņš to salīdzināja ar daiļu cilvēku, kura sabiedrībā atrasties ir liela laime. Un, protams, ķīniešu gudrajam vīram bija taisnība.

  1. Negatīvās enerģijas uztvērēja
  2. Dziedniece un Veneras kurpīte
  3. Kāda nozīme orhidejas krāsai?
  4. Orhideju tēja maģijai

1 komentārs

  1. Bioloģijas pamatlietas. Orhidejām ir daudzas sugas: falenopši (visizplatītākās), dendrobijas, pafiopedilas Jeb Venēras kurpītes, katlejas, oncīdijas, utt. Sugas ir veidojušās dabā! Savukārt selekcionāri katrai sugai izveidojuši daudzas šķirnes. Ja runā par indīgiem augiem, tad jāskatās pēc auga sugas, nevis šķirnes. Visas veikalā pirktās orhidejas, visdrīzāk, ir apstrādātas ar pesticīdiem (pēc būtības indēm) pret slimībām un kaitēkļiem. Tās nav domātas tējas pagatavošanai! Arī uz visu telpaugu etiķetēm “alternatīvi apdāvinātu” cilvēku zināšanai norādīts, ka tie nav domāti ēšanai….

Pievienot komentāru