Praktiski
Dārzs

Atrodi savu telpaugu! LU Botāniskais dārzs izpārdod veselīgus augus0

Otrdien, 19. jūnijā, no plkst. 13 līdz 18 notiks Latvijas Universitātes Botāniskā dārza augu tirdzniecība, piedāvājot katram interesentam papildināt privāto kolekciju ar dažādiem zaļiem un ziedošiem augiem.

Jau tradicionāli gadskārtu tirdziņu laikā LU Botāniskais dārzs apmeklētājiem piedāvā iespēju iegādāties īpaši tirdzniecībai sagatavotus krāšņus un veselīgus augus, kurus audzējuši un lolojuši pieredzējušie LU Botāniskā dārza speciālisti.

Šoreiz tirdzniecībā ne tikai augi, kas palīdzēs apzaļumot mājvietu, bet arī tādi, kas priecēs ar košiem ziediem. Piedāvājumā būs krāšņās angļu pelargonijas, karaliskas fuksijas un hibiski jeb Ķīnas rozes. Ierobežotā skaitā būs pieejamas psīdijas, Meiera asparāgi, plektranti un kafijas koki, kā arī Jāņu laikam tik piemērotās papardes, nātres un citi krāšņi augi. Visvieglāk īsto augu izvēlēties būs, atnākot uz LU Botānisko dārzu tirdzniecības dienā un to izvēloties klātienē.

LU Botāniskā dārza augu tirdzniecība notiek vasaras saulgriežu pasākuma “Vakars pie Jāņuguns” ietvaros, kas 19. jūnijā no plkst. 18.00 līdz 22.00 ar dejām, dziesmām, uguns liesmām, kvalitatīvu latviešu tirgotāju produkciju un kino klasiku priecēs LU Botāniskā dārza apmeklētājus, palīdzot noskaņoties gada gaišākajiem un dzīvākajiem svētkiem – Jāņiem. Uzrādot čeku par telpauga iegādi 19. jūnijā, ieeja uz pasākumu – bez maksas.

LA.lv
LA
LA.LV
Praktiski
Pieci būtiski soļi sava pirmā īpašuma iegādē
1 diena
ML
Māra Lapsa
Praktiski
Bietes zupām un salātiem. Garšīgas receptes ziemas krājumiem
1 diena
Inita Šteinberga
Praktiski
Zemesvēžu nāves gulta: kā izlikt lamatas dārza kaitēklim? 1
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

ZE
Zane Eniņa
Latvijā
Pipara burgeri labdarībai. Roju Puķi piesaka “Latvijas lepnumam” 2
5 stundas
LE
LETA
Latvijā
“Dienas Biznesam” par slēptu politisko reklāmu draud 100 000 eiro sods
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Kāda filma stundā matemātikas skolotājam Rīgā maksā darbu 1
1 stunda
LE
LETA
Sports
Bukša uzaicināta piedalīties pasaules čempionātā vieglatlētikā
58 minūtes
LE
LETA
Dabā
Uz Arktiku pētīt klimatu dodas “vēsturē lielākā polārā ekspedīcija”
39 minūtes