Praktiski
Dārzs

Atrodi savu telpaugu! LU Botāniskais dārzs izpārdod veselīgus augus0

Otrdien, 19. jūnijā, no plkst. 13 līdz 18 notiks Latvijas Universitātes Botāniskā dārza augu tirdzniecība, piedāvājot katram interesentam papildināt privāto kolekciju ar dažādiem zaļiem un ziedošiem augiem.

Jau tradicionāli gadskārtu tirdziņu laikā LU Botāniskais dārzs apmeklētājiem piedāvā iespēju iegādāties īpaši tirdzniecībai sagatavotus krāšņus un veselīgus augus, kurus audzējuši un lolojuši pieredzējušie LU Botāniskā dārza speciālisti.

Šoreiz tirdzniecībā ne tikai augi, kas palīdzēs apzaļumot mājvietu, bet arī tādi, kas priecēs ar košiem ziediem. Piedāvājumā būs krāšņās angļu pelargonijas, karaliskas fuksijas un hibiski jeb Ķīnas rozes. Ierobežotā skaitā būs pieejamas psīdijas, Meiera asparāgi, plektranti un kafijas koki, kā arī Jāņu laikam tik piemērotās papardes, nātres un citi krāšņi augi. Visvieglāk īsto augu izvēlēties būs, atnākot uz LU Botānisko dārzu tirdzniecības dienā un to izvēloties klātienē.

LU Botāniskā dārza augu tirdzniecība notiek vasaras saulgriežu pasākuma “Vakars pie Jāņuguns” ietvaros, kas 19. jūnijā no plkst. 18.00 līdz 22.00 ar dejām, dziesmām, uguns liesmām, kvalitatīvu latviešu tirgotāju produkciju un kino klasiku priecēs LU Botāniskā dārza apmeklētājus, palīdzot noskaņoties gada gaišākajiem un dzīvākajiem svētkiem – Jāņiem. Uzrādot čeku par telpauga iegādi 19. jūnijā, ieeja uz pasākumu – bez maksas.

LA.lv