Praktiski
Mājas

Atradumu TOP 7 izstādē „Māja I 2015”0

„Māja I 2015” Publicitātes foto

Maziņš, bet jaudīgs – zāles pļāvējs „SmartRoby”

Ja būvē, remontē vai labiekārto, tad šajā nedēļas nogalē – no 12. līdz 15. martam Ķīpsalā –būtu grēks laist garām Baltijā lielāko būvniecības izstādi „Māja I 2015”, kas vienkopus pulcēs vairāk nekā 383 dalībnieku no 12 valstīm. Izvēle tiešām būs plaša! Ieskatam piedāvājam 7 modernas un praktiskas lietas, ko noteikti ir vērts apskatīt un varbūt pat iegādāties.

Maziņš, bet jaudīgs – zāles pļāvējs „SmartRoby”. Lielākajai daļai no mums trūkst laika, lai pļautu zālienu tik bieži, cik tas būtu nepieciešams, bet skaisti nopļauts mauriņš taču ir katra saimnieka lepnums un prieks. Varbūt ir vērts padomāt par automatizētu zālāja pļaušanu, un neviens cits to labāk nepaveiks kā gudrais robots zāles pļaušanai „SmartRobby”. Tas nodrošina drošu zālāja pļaušanu platībām līdz 2600 m², izlādējoties akumulatoram, tas automātiski aizbrauc līdz uzlādes vietai, „paēd” un turpina darbu. Zāles pļāvējs pirmklasīgi strādā arī nelīdzenā zālājā un darbojas tik klusi, ka jūs to pat nesadzirdēsiet!


Modes kliedziens – nestandarta izmēra parkets

Būvniecībā nenoliedzami ļoti svarīgi ir standarti. Bet, ja runājam par grīdas segumu, tad šī brīža interjera modes kliedziens ir nestandarta parkets. Kādēļ? Šāda parketa dēļu izmērs izceļ gan istabas raksturu, gan uzsver saimnieka unikalitāti. Tikai izstādē „Māja I 2015” uzņēmuma „Vidrižu Atvari” Latvijā ražoto nestandarta parketu varēsiet pasūtīt ar 30 % atlaidi, kā arī saņemt atbildes uz visiem interesējošajiem jautājumiem par tā ieklāšanu un kopšanu.


Koka skaistumam – dabiskas lineļļas krāsas

Ja jūsu guļbaļķu māja, terase, dārza mēbeles vai koka sēta ziemas periodā ir cietusi no mitrajiem laikapstākļiem un spēcīgās saules, tad pavasaris ir īstais brīdis, kad sākt domāt par to uzpucēšanu. Gluži kā sievieti skaistāku padara kosmētika, tā koku ¬¬– dabiska krāsa. Latvijas uzņēmums „Eko Solis” izstādē piedāvās 100 % dabiskas lineļļas krāsas, kas aizsargā koksni no atmosfēras mitruma un pelējuma, turklāt ātri žūst. Nebūs aizmirsts arī par tiem, kas meklēs krāsas iekšdarbiem, jo sortimentā būs arī dabiskas krāsas koka grīdām un parketam, sienām, griestiem, palodzēm, koka durvīm un pat rotaļlietām.


Dzīves komfortam – moderna siltumizolācija

Būvējot vai renovējot mājokli, īpaša uzmanība ir jāpievērš siltumizolācijai. Tā, lai silti un ekonomiski dzīvotu ne vien mēs paši, bet arī mūsu pēcnācēji. Mūsdienās ir pieejams ļoti plašs siltumizolācijas materiālu klāsts, kurā ir ļoti viegli apjukt, tāpēc nepieciešamas profesionāļu konsultācijas. Izstādē noteikti nepaejiet garām SIA „Saint-Gobain Celtniecības produkti” stendam, jo viņiem, apvienojot ilggadēju pieredzi ar inovācijām, ir izdevies kļūt par siltumizolācijas materiālu ražošanas līderiem. Un ilggadēja pieredze nenozīmē 10 vai 20 gadi, bet veseli 350!


Masīvkoka kāpnes – ieguldījums ilgtermiņā

Ja tapetes, grīdas segumu vai istabas durvis remonta laikā varam viegli nomainīt pret jaunām, tad kāpnes mājoklī parasti izbūvējam vienreiz – visam ēkas mūžam. Pateicoties kāpņu materiālu un formu daudzveidībai, ir iespējami visdažādākie risinājumi, vienlaicīgi gan funkcionāli, gan dekoratīvi. Bet kādas kāpnes ir vispiemērotākās jūsu interjeram – ar 90˚ pagriezienu un lauztiem stūriem, ar 180˚ pagriezienu un apaļiem liekumiem vai varbūt stāvākām vietām piemērotākais modelis ir “Lāča kāja”? To visu varēsiet uzzināt, iegriežoties uzņēmuma „Lāns” stendā, kas ražo kvalitatīvas un modernas masīvkoka kāpnes no pašmāju ozola, oša, bērza un priedes.


Virtuves izlietne, kas atgrūž netīrumus

Virtuves izlietne, kas atgrūž netīrumus. Ne velti virtuve tiek uzskatīta par mājas pavardu – vietu, kur ikdienā un svētkos uz maltīti pulcējam ģimeni un uzņemam ciemiņus. Tāpēc, iekārtojot to, ir svarīgi padomāt ne vien par modernām mēbelēm un sadzīves tehniku, bet arī pieskaņotu santehniku. Jaunumu – Vācijā ražotas granīta virtuves izlietnes, kas, pateicoties inovatīvam pārklājumam, atgrūž netīrumus un ir noturīgas pret skrāpējumiem, – izstādē prezentēs uzņēmums “Moobli Furnitūra”. Tās ir iespējams pasūtīt ne vien dažādos izmēros, bet arī krāsās – sākot no gaiši pelēkas līdz pat spilgti dzeltenai.


Nenovērtēts dizaina elements ¬– durvju rokturis

Saistītie raksti

Iekārtojot mājokļa, biroja, viesnīcas, veikala vai kādas citas ēkas interjeru, mēs esam ieraduši koncentrēties uz lielām lietām: tapetēm, parketu, paklāju, dīvānu, galdu utt., nepelnīti ēnā atstājot mazos un smalkos interjera elementus. Un viens no tādiem ir durvju rokturis! Skaistus durvju rokturus, kas iederas gan vēsturiskās ēkās, gan mūsdienīgā interjerā, tostarp inovāciju – stilīgu durvju rokturi „Brighthandle”, kas ar gaismas palīdzību informē, vai telpa ir aizņemta vai brīva, – izstādē „Māja I 2015” prezentēs uzņēmums „ASSA ABLOY Baltic”.

LA.lv