Praktiski
Mājas mīluļi

Amerikānis adoptēja burvīgu kucēnu, nenojaušot, ka tas ir vilks 16


Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto-Shutterstock

Šis ir nedaudz pamācošs stāsts – pie kā dažreiz noved cilvēku labsirdība. Ne vienmēr viss beidzas tā, kā esam iecerējuši.

ASV pavalstī Arizonā dzīvoja kāda parasta ģimenīte. Reiz astoņgadīgais dēlēns, spēlējoties ar draugiem savā dzimtajā pilsētiņā Tuksonā, uz kādas mājas žoga pamanīja sludinājumu: “Atdošu par velti kucēnu labās rokās.” Zēns ar asarām acīs lūdza vecākus paņemt kucēnu, solīja par to kārtīgi rūpēties. Vecāki piekrita.

Sākumā nekas neliecināja par kaut kādām dīvainībām dzīvnieciņa uzvedībā. Kucēns ēda, gulēja, rotaļājās. Neo, kā saimnieki nosauca savu jauno ģimenes locekli, bija ļoti aktīvs, visu laiku pieprasīja sev uzmanību un intensīvi iezīmēja teritoriju.

Kad saimnieki ierīkoja savam īpašumam žogu, lai mājas mīlulis nebēgtu pie kaimiņu terjeriem, paaugušais “suns” žogu sagrauza vienās driskās.

“Suni” Neo nejauši pamanīja darbinieki no speciālās vilku glābšanas un adaptācijas organizācijas “Wolf Connection”, kuri nejauši gāja garām viņu mājai. “Vai jūs zināt, ka tas ir vilks?” darbinieki pajautāja saimniekiem. “Nuu… mēs sākām par to nojaust,” atbildēja tuksonieši.

Šodien Neo atrodas Vilku aizsardzības centrā un jūtas lieliski.

Taču viss varēja beigties arī ne tik labi, ja vilks būtu palicis dzīvot ģimenē. Jo baro vilku, kā gribi, vienalga uz mežu skatās.

Daži foto no Neo dzīves vēl pie saimniekiem Arizonas pavalstī ASV.

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

 

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

 

Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

LA.lv