Praktiski
Svētki

Adventes tirgus un pasākumi Kalnciema kvartālā 2. un 3. decembrī0

Foto-pixabay

Kalnciema kvartāls aicina uz plašu pasākumu programmu Adventes tirgū 2. decembrī un 3. decembrī no plkst. 10.00 līdz 16.00, lai vēl pirms svētku steigas iegūtu priekpilnu noskaņojumu un nesteidzīgi sāktu gatavoties gadu mijas svētkiem. Kā jau katru gadu, decembrī tirgus notiks arī svētdienās.

Sestdien sāksies ikgadējais pop-up mākslas tirgus “Mākslas medības” un notiks bērnu grāmatas atklāšana. Svētdien kopīgi gatavosim pirmos Ziemassvētku rotājumus bērnu darbnīcā, kā arī notiks vasaras populārākā pasākuma Street Food festivāla dalībnieku uznāciens, kas sasildīs apmeklētājus ar gardiem uz dzīvās uguns gatavotiem ēdieniem.

Daudzi tirgotāji būs sarūpējuši gan tradicionālus, gan pavisam neparastus Adventes vainagus. Līdzņemšanai pagalmā jau pulcēsies pirmās eglītes. Piedāvājumā arī vietējo ražotāju sveces un dažādi neparasti svētku rotājumi.

2. decembrī apgāds „Annele” aicina bērnus kopā ar vecākiem piedalīties Ulda Ausekļa Ziemassvētku dzejoļu grāmatas bērniem “Piparkūkas īkšķi tur” atklāšanā, ko krāšņi ilustrējusi māksliniece Signe Ērmane. Kopā ar krājuma autoru, mākslinieci un galvenajiem grāmatas varoņiem bērni skaitīs dzejoļus, zīmēs Ziemassvētku apsveikumu kartītes, dziedās un noteikti nogaršos piparkūkas un ābolus. Grāmatas atklāšana norisināsies Kalnciema kvartāla Brūnās mājas zālē.

3. decembrī Rīgas Dabaszinātņu skola aicina izgatavot Ziemassvētku dāvanas un krāsainus eglīšu rotājumus no dažādiem otrreizējās pārstrādes materiāliem, piešķirot tiem jaunu dzīvi (Brūnās mājas zālē).

­Dalība visos pasākumos ir bez maksas.

LA.lv