Praktiski
Dārzs

7 augi, kas nodrošina pozitīvu enerģiju mājās un birojā0

Foto: PantherMedia/SCANPIX/LETA

Noteiktu telpaugu izvietošana mājās vai birojā var ievērojami uzlabot to, kā cilvēks jūtas šajās telpās, liecina vairāku pētījumu rezultāti.
Šie augi veicina labu garastāvokli un uzlabo enerģiju, filtrējot gaisu un nostiprinot vispārējo veselību.

Lūk, augi, kuru ir ļoti piemēroti turēšanai mājās un birojā, lai mazinātu negatīvo enerģiju.

1. Jasmīns
Jasmīns, kas atzīts par ļoti spēcīgu afrodiziaku, arī ienes mājās mīlestību un labklājību. Turi to guļamistabā vai istabā, kur pavadi visvairāk laika, jo tas nodrošina pozitīvu enerģiju, uzlabo attiecības un veicina romantiku.

2. Lavanda
Uzlabo miegu, apsmidzinot spilvenu ar lavandas ēterisko eļļu. Tā mazina depresiju, nomierina, padara cilvēkus laipnākus un līdzsvarotākus, attiecībās veicina uzticību un pieķeršanos.

3. Alveja
Šis apbrīnojamais augs novērš sliktu enerģētiku, nodrošina labsajūtu, veiksmi un labklājību. Ņem vērā, ka alveja var iznīkt, kad uzsūkusi visu negatīvo enerģiju no tava mājokļa.

4. Veiksmes bambuss
Bambuss Āzijā godāts kā labklājības un veiksmes simbols jau tūkstošiem gadu. Tas turams stikla traukā ar nelielu daudzumu attīrīta vai destilēta ūdens. Augam patiks stūrī, tālāk no tiešas saules gaismas.

5. Rozmarīns
Rozmarīns attīra gaisu, aizsargā pret dažādām slimībām un tam ir spēcīgas dziednieciskas īpašības. Tas arī uzlabo garastāvokli un atmiņu. Turklāt šis spēcīgais augs piesaista mīlestību un veicina kaisli starp laulātajiem. Ezoteriķi iesaka ielikt dažus rozmarīna zariņus audekla maisiņā un izvietot visā mājā, lai nodrošinātu tuvinieku lojalitāti.

6. Orhideja
Orhidejas pazīstamas kā augi ar glezniem, daudzveidīgiem ziediem, kas ilgi priecē acis. Orhidejas uzlabo telpas enerģētiku, bet to smarža nodrošina labu garastāvokli.

7. Piparmētras
Piparmētras veicina patīkamu komunikāciju un draudzīgas attiecības starp mājiniekiem. Jau senatnē daudzi ticēja, ka piparmētras auga turēšana telpā piesaista ekonomisko labklājību.

LA.lv