Praktiski
Svētki

6 vērā ņemami iemesli, kāpēc svinēt Jauno gadu ir svarīgi0

Foto: Fotolia

Jaunā gada svinības ar mirdzumu acīs nepacietīgi gaida gan bērni, gan pieaugušie. Ja nu ir kāds, kam šķiet, ka Jaunā gada svinības nav nekas īpašs, mēs piedāvājam sešus iemeslus, lai ikviens no sirds novērtētu un izbaudītu šos svētkus.

1. Iespēja baudīt ziemai raksturīgos augļus
Jums garšo hurma un mandarīni? Veikalu plaukti aicināt aicina iegādāties šos krāšņos augļus un pagatavot no tiem vitamīniem bagātus ēdienus. Vai baudīt tāpat, priecājoties par to oranžo krāsu un neatkārtojamo garšu.

2. Laiks aizmirst par diētām!
Jūs bez sirdsapziņas pārmetumiem varat izbaudīt Jaunā gada mielastu, aizmirstot par to kaloritāti. Līdz vasarai ir pietiekami laika, lai jūs mierīgi atgūtu formu.

3. Nesteidzīgas sarunas ar tuviniekiem
Ikdienas kņadā bieži aizmirstam par pašiem tuvākajiem cilvēkiem. Jaunā gada brīvās dienas ir brīnišķīgs laiks, lai pabūtu kopā ar saviem ģimenes locekļiem, pavadītu laiku nesteidzīgās sarunās, baudot tuvinieku klātbūtni. Arī bērni priecāsies par nedalītu uzmanību. Jūs varat doties kopā izbaudīt ziemas priekus, apmeklēt kādu muzeju vai svētku pasākumu.

4. Atvaļinājums decembra beigās – kāpēc ne?
Par atvaļinājumam piemērotāko laiku tiek uzskatīta vasara. Bet kāpēc to nemēģināt izmantot ziemā? Jūs varat doties uz kādu no siltajām zemēm vai atpūsties tepat, Latvijā, baudot svētku gaisotni un nodarbojoties ar ziemas priekiem.

5. Laiks mīlestībai
Svētki ir lieliska iespēja tuvināties, iepazīties ar jauniem cilvēkiem kādā pasākumā, ja nav izdevies atrast savu otro pusīti. Ja otrā pusīte jau ir atrasta, tad tagad ir iespēja palutināt viņu, pagatavojot kādu izsmalcinātu ēdienu. Atrodiet laiku romantikai – iededziniet sveces, ietinieties pledā un, dzerot piparmētru tēju, izbaudiet viens otra klātbūtni.

6. Brīnumu laiks
Tuvojoties gadu mijai, katra sirds grib noticēt brīnumam, maģijai. Vai citādi mēs rakstītu Jaunā gada apņemšanās, zīmētu sapņu kartes? Dažkārt paši sagādājam brīnumu citam, negaidīti palīdzot, atbalstot, iepriecinot, sagādājot kādu sen gaidītu dāvanu.
Meklēsim gaismu un brīnumu šajās pirmssvētku dienās!

LA.lv
LA
LA.LV
Praktiski
Pieci būtiski soļi sava pirmā īpašuma iegādē
1 diena
ML
Māra Lapsa
Praktiski
Bietes zupām un salātiem. Garšīgas receptes ziemas krājumiem
1 diena
Inita Šteinberga
Praktiski
Zemesvēžu nāves gulta: kā izlikt lamatas dārza kaitēklim? 1
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

ZE
Zane Eniņa
Latvijā
Pipara burgeri labdarībai. Roju Puķi piesaka “Latvijas lepnumam” 2
5 stundas
LE
LETA
Latvijā
“Dienas Biznesam” par slēptu politisko reklāmu draud 100 000 eiro sods
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Kāda filma stundā matemātikas skolotājam Rīgā maksā darbu 1
1 stunda
LE
LETA
Sports
Bukša uzaicināta piedalīties pasaules čempionātā vieglatlētikā
1 stunda
LE
LETA
Dabā
Uz Arktiku pētīt klimatu dodas “vēsturē lielākā polārā ekspedīcija”
1 stunda