Praktiski
Mājas

5 piederumi, kas piešķirs virtuvei omulību. Pārliecinies!0

Foto kolāža no Dekorinme un happymodern.ru

Meklējat veidus, kā piešķirt savai virtuvei īpašu odziņu? Varbūt noderēs šie kulinārie aksesuāri, kas pavisam noteikti var kļūt par ļoti izteiksmīgu un krāšņu, bet tajā pašā laikā funkcionālu dekoru.

Spiedes un piestiņas
Lai gan mūsdienu sadzīves tehnikas klāsts ir ļoti bagāts arī ar visādiem smalcinātājiem un spiedēm, dažkārt nekas nav labāks par parasto mehānisko spiedi un piestu. Turklāt piestas tiek izgatavotas no materiāliem, kas labi izskatās, – akmens, koka. Savukārt garšas ziņā mērcīte, kas iegūta no piestā smalcinātiem, dažādiem garšaugiem, ķiploka un olīveļļas, var sacensties pat ar šefpavāru brūvējumiem.

Tējkannas un uzlejamās kannas
Katrā mājoklī kāds noteikti lieto uzlejamu kafiju vai svaigi pagatavotu tēju. Līdz ar to kafijas un tējkannas ir ikdienas piederums gandrīz jebkurā virtuvē. Kāpēc gan to neizvēlēties īpašu, tādu, kas virtuvei piešķir sevišķu omulību?

Kastroļi un pannas
Lielākoties saimnieces ar katliem un pannām nelepojas – tie visbiežāk slēpjas virtuves skapjos un plauktos. Tomēr pēdējā laikā, kad modē nākusi ēst gatavošana kā izklaide un savdabīgs dzīvesveids, uzmanība tiek pievērsta arī īpaši dekoratīvu vai veselīgu trauku iegādei. Šādus kastroļus nav kauns izrādīt un pat likt goda vietā.

Griežamie dēlīši
Arī darba dēlīši vairs nav tikai darba virsma – daudzi no tiem pieejami ar patiešām izcilu dizainu. Turklāt nopērkami ļoti plašā materiālu, krāsu un cenu izvēlē. Tos var glabāt gan guļus, gan atslietus pret sienu vai piekārtā veidā, tādējādi radot skaistu fonu citiem virtuves piederumiem.

Trauki kūkām un maizei
Šie trauki palīdz saglabāt maizīti un konditorejas izstrādājumus svaigus, vienlaikus piešķirot virtuves letei vai galdam mājīgu, pat svētku noskaņu. Padoms – izvēlieties trauku ar caurspīdīgu vāku!

LA.lv