Praktiski
Dārzs

5 jaukas idejas interesantam dārzam0

Publicitātes foto

Ārtelpā tāpat kā mājoklī periodiski gribas ieviest ko jaunu, lai tā kļūtu mājīgāka un priecētu gan pašus, gan viesus. Lūk, dažas praktiskas idejas šai sezonai.

NOSKAŅAI 
Savdabīgs žogs
Koka žogā izurbj nelielus caurumiņus, kuros ielīmē krāsaina stikla aplīšus, lodītes (nopērkami gan dārza preču, gan rokdarbu veikalos). Šādi dārzā vienmēr laistīsies varavīksnes stariņi!

Visiem zināms, ka spoguļi vizuāli paplašina telpu, arī ārtelpu. Pie žoga piestiprināti spoguļi būs labs risinājums un lieti noderēs mazu pagalmiņu īpašniekiem, turklāt iegūsiet arī jaukus saules zaķīšus.

IZKLAIDĒM
Ierakts batuts
Lēkāšana pa batutu ir ļoti iecienīta nodarbe īpaši bērnu un pusaudžu vidū. Tomēr tā bieži izraisa traumas, un jābūt ļoti uzmanīgiem. Ļoti labs risinājums, kas palīdzēs izvairīties no nelaimes, ir batuta iedziļināšana zemē. Šim nolūkam izrok attiecīga lieluma un dziļuma bedri un novieto batutu tā, lai tā virsma būtu vienā līmenī ar zemi. Kritieni būs mazāk bīstami.

Kūleris dzērieniem
Vasaras laikā ledusskapis bieži vien ir pārpildīts, kur lai atrod vietu dzērienu atvēsināšanai dārza ballītes laikā? Var izmantot gan speciālus atvēsinātājus, gan izveidot tos pašiem. Ledu atved no veikala speciālajās aukstuma somās, bet ballītes laikā uzglabā spaiņos, ko savieno ar nelieliem galdiņiem.

KOMFORTAM
Lasīšanas stūrītis
Bieži vēlamies dārzā pavadīt arī kādu klusāku brīdi – lasot vai vienkārši nosnaužoties. Šim nolūkam lieliski noderēs jau laikus ierīkots stūrītis, kas pasargāts no vēja, lietus, tiešas saules un trokšņiem. Šajā vietā noteikti jābūt arī spilveniem, pledam un vietai, kur novietot nelielas uzkodas.

Vasaras dārza duša
Karstumā lieliski atsvaidzina ūdens. Kad svelme ir neciešama, ne vienmēr vajadzīgs baseins. Lieliski palīdzēs arī dārza duša. Turklāt, esot dārzā, nevajadzēs skriet uz vannas istabu.

Idejas pagalma labiekārtošanai
LA.lv
IB
Indulis Burka
Praktiski
Pieci efektīvi veidi, kā piestiprināt klozetpodu
1 diena
ML
Māra Lapsa
Praktiski
Lai dzija nepieviltu – veidi, īpatnības un piemērotākās dažādiem adījumiem
1 diena
IK
Ilona Klovāne
Praktiski
Fizāļi – kā iegūt labu ražu?
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IS
Ilmārs Stūriška
Sports
Broka gatava atkāpties, Bricis prāto par valsts maiņu
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Noskaidro bojāgājušā identitāti Juglas dzīvoklī: policija sniedz jaunas ziņas
6 minūtes
LA
LA.LV
Latvijā
Ministrs: Ušakova ballīte ir beigusies, Burovs maksā rēķinus 1
53 minūtes
LA
LA.LV
Ekonomika
Pie sešiem “Rimi” veikaliem uzstādīti specializētie konteineri apģērbiem un apaviem
1 stunda
LD
Linda Dombrovska
Medības
Cauna, lācis, vai pliks kaimiņš – meža kameras atklāj, kas ganās tavās medību platībās
42 minūtes