Praktiski
Dārzs

5 jaukas idejas interesantam dārzam0

Publicitātes foto

Ārtelpā tāpat kā mājoklī periodiski gribas ieviest ko jaunu, lai tā kļūtu mājīgāka un priecētu gan pašus, gan viesus. Lūk, dažas praktiskas idejas šai sezonai.

NOSKAŅAI 
Savdabīgs žogs
Koka žogā izurbj nelielus caurumiņus, kuros ielīmē krāsaina stikla aplīšus, lodītes (nopērkami gan dārza preču, gan rokdarbu veikalos). Šādi dārzā vienmēr laistīsies varavīksnes stariņi!

Visiem zināms, ka spoguļi vizuāli paplašina telpu, arī ārtelpu. Pie žoga piestiprināti spoguļi būs labs risinājums un lieti noderēs mazu pagalmiņu īpašniekiem, turklāt iegūsiet arī jaukus saules zaķīšus.

IZKLAIDĒM
Ierakts batuts
Lēkāšana pa batutu ir ļoti iecienīta nodarbe īpaši bērnu un pusaudžu vidū. Tomēr tā bieži izraisa traumas, un jābūt ļoti uzmanīgiem. Ļoti labs risinājums, kas palīdzēs izvairīties no nelaimes, ir batuta iedziļināšana zemē. Šim nolūkam izrok attiecīga lieluma un dziļuma bedri un novieto batutu tā, lai tā virsma būtu vienā līmenī ar zemi. Kritieni būs mazāk bīstami.

Kūleris dzērieniem
Vasaras laikā ledusskapis bieži vien ir pārpildīts, kur lai atrod vietu dzērienu atvēsināšanai dārza ballītes laikā? Var izmantot gan speciālus atvēsinātājus, gan izveidot tos pašiem. Ledu atved no veikala speciālajās aukstuma somās, bet ballītes laikā uzglabā spaiņos, ko savieno ar nelieliem galdiņiem.

KOMFORTAM
Lasīšanas stūrītis
Bieži vēlamies dārzā pavadīt arī kādu klusāku brīdi – lasot vai vienkārši nosnaužoties. Šim nolūkam lieliski noderēs jau laikus ierīkots stūrītis, kas pasargāts no vēja, lietus, tiešas saules un trokšņiem. Šajā vietā noteikti jābūt arī spilveniem, pledam un vietai, kur novietot nelielas uzkodas.

Vasaras dārza duša
Karstumā lieliski atsvaidzina ūdens. Kad svelme ir neciešama, ne vienmēr vajadzīgs baseins. Lieliski palīdzēs arī dārza duša. Turklāt, esot dārzā, nevajadzēs skriet uz vannas istabu.

Idejas pagalma labiekārtošanai
LA.lv
IL
Ilze Līvmane
Praktiski
Pensijā – tikai 70 gadu vecumā? Klīst tādas runas…
17 stundas
AG
Aija Geida
Praktiski
Biešu salāti ar grauzdētām ķirbja sēklām
18 stundas
AG
Aija Geida
Praktiski
Dārzeņus ēdam par maz. Vairākas receptes ēdienkartes dažādošanai
21 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

ML
Māra Libeka
Veselam
Uz aptieku ne tikai pēc zālēm: aptiekās paplašinās pakalpojumu klāstu
1 stunda
SK
Skaties.lv
Latvijā
Baldonē atrod mucas ar aizdomīgu vielu. Teritorija norobežota
45 minūtes
Uldis Šmits
Pasaulē
Ievēlēta, bet…
8 stundas
MA
Māris Antonevičs
Latvijā
Māris Antonevičs: Priekšnieks aizmirsis solījumu? Versijas par JKP reakciju
1 stunda
LA
LA.LV
Dabā
Septiņas dienas valdīs vasarīgi silti laika apstākļi: jaunākā prognoze
16 stundas