Praktiski
Mājas

5 ieguvumi, ko uzņēmumam nodrošinās kvalitatīvi teritoriju vārti0

Uzņēmuma veiksme slēpjas daudzos faktoros. Viens no tiem ir arī attieksme pret savu īpašumu un tā labiekārtošanu. Daudzās biznesa nozarēs nepieciešams ne tikai birojs, bet arī ražošanas telpas, noliktavas, atvērta tipa teritorija. Vispiemērotākie šādai saimnieciskai darbībai ir industriāli objekti, kur ir gan atbilstošas telpas, gan pēc nepieciešamības izmantojama āra teritorija.

Viens no veidiem, kā šāds īpašums var iegūt vairākus uzlabojumus un priekšrocības, ir tā aprīkošana ar teritorijas vārtiem.

Uzņēmums “Ripo-Baltic”, kura klientu vidū ir arī lielāki un mazāki uzņēmumi, no savas darba pieredzes un klientu pozitīvajiem piemēriem apkopojis 5 ieguvumus, ko uzņēmuma nekustamajam īpašumam sniedz kvalitatīvi teritoriju vārti.

1. Lielāka drošība nekustamajam īpašumam
Teritoriju vārti, kas savienoti ar piemērotu žogu, ir pirmā drošības barjera jebkuram īpašumam. Brīva piekļuve teritorijai un ēkām vienmēr ir papildu drauds, kas liek īpašniekam izvēlēties citus drošības mehānismus, kas var izmaksāt daudz dārgāk. Personām ar noziedzīgiem nolūkiem kvalitatīvi teritoriju vārti un žogs vienmēr ir nevēlams šķēslis, kas liek nopietni padomāt, vai vispār vērts skatīties šī objekta virzienā, jo viņu interešu lokā parasti ir viegli pieejami īpašumi, kur īpašnieki paši mēdz atstāt vieglu piekļuves ceļu.

2. Papildu fiziskā drošība darbiniekiem un viesiem
Piekritīsiet, ka žogs un vārti, atrodoties jebkurā objektā, liek justies daudz drošāk. Piemēram, ja uzņēmuma teritorijā darbs notiek arī nakts stundās, tad darbinieki jutīsies daudz ērtāk, ja zinās, ka teritorijā neviens nepiederošs pēkšņi nevar ierasties. Palielināta ir ne tikai fiziskā drošība, bet arī darbinieku un viesu personīgo mantu drošība. Piemēram, ja uzņēmuma teritorijā, kas norobežota ar teritoriju vārtiem un žogu, ierodas ar savu auto, tad ir pārliecība, ka tas netiks apzagts vai apskādēts.

3. Iekļuve tikai piederošām personām
Teritoriju vārti, it īpaši, ja tie ir aprīkoti ar automātiku, var efektīvi nodrošināt tikai piederošu personu iekļūšanu objektā. Automātiskajiem vārtiem var izvēlēties vadības mehānismu. Tās var būt piekļuves kartes, kodi vai kāds cits veids, kas ir pieejams tikai piederošajiem.

Uzziniet vairāk par teritoriju vārtu automātikas iespējām un priekšrocībām.

4. Uzlabots īpašuma izskats — ieguvums uzņēmuma tēlam
Tāpat, kā māja un tās apkārtne rada iespaidu par cilvēkiem, kas tajā dzīvo, arī uzņēmuma nekustamais īpašums ir daļa no tēla, sava veida vizītkarte. Gan nejaušs garāmgājējs, gan klients, gan biznesa partneris — viņi visi izdara secinājumus pēc tā, ko redz. Sakārtota, droša un vizuāli estētiska teritorija noteikti būs ieguvums uzņēmuma tēlam. Teritoriju vārti būtiski uzlabos īpašuma vizuālo identitāti. Tas pozitīvi atsauksies arī uz īpašuma tirgus vērtību.

5. Lielāks privātums, komercnoslēpumu saglabāšana
Biznesa vidē konkurence ir neizbēgama. Ne vienmēr ir vēlme, lai citiem viss, ko uzņēmumā dara, ir kā uz delnas. Dažreiz ir izdevīgi kādus komercnoslēpumus paturēt pie sevis, jo tas var palīdzēt apsteigt konkurentus. Teritoriju vārti un žogs palīdz radīt lielāku privātumu uzņēmuma teritorijā, jo piekļuve ir ierobežota. Tā kā teritoriju vārti pēc klienta izvēles papildināmi ar jebkādu apdares materiālu, tad uzņēmums var izvēlēties, cik “redzams” būt.

LA.lv