Jubilejas, Svētki

4 ieteikumi, kā veiksmīgi organizēt āra maltītes

1. Justies droši

1no4
Publicitātes foto

Vasaras laikā pēc iespējas vairāk laika cenšamies pavadīt svaigā gaisā, laukā ieturot arī ikdienas ēdienreizes. Lai maltītes būtu ērtākas, noderēs dažādi, āra apstākļiem paredzēti aksesuāri.

Foto - Shutterstock.com
Foto – Shutterstock.com

Maltīte uz balkona, terases vai lapenē nav gluži tas pats, kas ēdienreize telpās. Pirmkārt, jārēķinās ar laika apstākļiem. Zem jumta no neliela lietus nav jābaidās, bet nebēdnis vējš mēdz iztraucēt arī gluži negaidot. Tāpēc laikus jānodrošinās ar galdauta atsvariņiem, kas neļaus no viena spēcīgāka pūtiena visam aiziet pa gaisu. Atsvariņi nopērkami dažādās interesantās formās un krāsās, visbiežāk komplektā pa četri (katram galdauta stūrim) un pieejami saimniecības preču veikalos un interjera aksesuāru salonos. Ja nav vēlēšanās tērēties, var izlīdzēties arī ar īpaši piemeklētiem, interesantas krāsas oļiem, ko romantiskākam galda klājumam var iesiet linu vai mežģīņu maisiņos.

Sarūpēto ēdienu nereti vēlas nobaudīt arī nelūgti viesi – lapsenes, mušas, dunduri u.c. kukaiņi. Lai pasargātu ēdienu neskartu un sevi no kodumiem, var izmantot īpašus kukaiņu ķērājus, ko iekar koku zaros vai novieto uz kāda paaugstinājuma drošā attālumā no ēdamgalda. Vakara stundās lieti noderēs pretodu sveces. Savukārt ēdiena (īpaši saldā) drošībai uz galda noderēs speciāli šķīvju pārklāji – kupoli.

  1. Justies droši
  2. Skaisti servēt
  3. Viegli pasniegt
  4. Ērti baudīt

Pievienot komentāru