Interjers, Mājas

10 visneparastākās (un absurdākās) vietas mājās, kur var noslēpt naudu

Foto-Shutterstock

Daudziem pat prātā neienāk doma, ka savā mājoklī var ļoti efektīvi glabāt naudu un dārglietas, par ko citi pat nenojautīs. Šajā rakstā uzzināsiet par dažām ļoti drošām vietām, kur paslēpt savus dārgumus. Nevienam nekad prātā neienāks, ka tur kaut kas ir paslēpts.

Putekļsūcējs

Foto-Shutterstock
Foto-Shutterstock

Paslēpiet savus dārgumus putekļsūcējā, ja vēlaties tos noslēpt no svešām acīm. Nevienam pat prātā neienāks tur kaut ko meklēt.

Trauki ar putraimiem

Foto-Shutterstock
Foto-Shutterstock

Juvelierizstrādājumus var noslēpt putraimu glabāšanas traukos. Ja zaglis nav izsalcis, viņš tos neaiztiks.

Aiz diskiem

Foto-Shutterstock
Foto-Shutterstock

Ja esat liels mūzikas cienītājs un jums ir liela disku kolekcija, tā ir ideāla vieta kaut ko noslēpt. Pietiks vienkārši izvilkt dažus diskus, un aiz tiem novietot visu, ko gribas noslēpt.

Krāsu bundžas

Foto-Shutterstock
Foto-Shutterstock

Krāsai ir daudzi pielietošanas veidi. Kādā tukšā, izžuvušā bundžā var paslēpt naudu un dārglietas, novietojot bundžu, piemēram, garāžā starp citām bundžām. Galvenais, lai bundža būtu sausa no iekšpuses.

Zem virtuves skapīša

5-105

Noņemiet plastikāta dēlīti, kurš atrodas skapīša apakšā, un paslēpiet dziļumā savu slēpjamo. Slēptuve ir pati pilnība, jo nemaz nav pamanāma.

Aiz gleznām

Foto-Shutterstock
Foto-Shutterstock

Šī vieta diezgan bieži tiek izmantota dārgumu slēpšanai, tādējādi nekad neiziet no modes. Daudzi zagļi aizmirst ielūkoties aiz gleznām. Protams, ja mājās ir tikai viena glezna, nav prāta darbs aiz tās ierīkot slēptuvi, pārāk kritīs acīs. Taču, ja gleznas ir vairākas, aiz kādas tiešām var ierīkot slēpni naudai.

Zem grīdas flīzēm

Foto-Shutterstock
Foto-Shutterstock

Flīzējot grīdu, jau laikus vienai flīzei apakšā piestipriniet kastīti, kuru var izcelt. Jums būs ideāla vieta savas naudas glabāšanai. Padoms – neizvēlēties flīzīti, kura ir telpas vidū vai ļoti krīt acīs. Labāk kaut kur sānos, malā, zem kādas mēbeles, piemēram, zem galda.

Klaviatūra

klaviatura_pele3

Ja jums ir lielais galda dators ar atsevišķu klaviatūru, tajā var ierīkot slepeno vietiņu. Atveriet un ielieciet tajā visu, ko gribat noslēpt.

Grāmatas

 

Foto-Shutterstock
Foto-Shutterstock

Tā ir klasiska slēptuve, kurā ievietot dārglietas un naudu. Ja mājoklī ir daudz grāmatu, tā būs ideāla vieta. Vienai grāmatai izgriež viduci, lai var ievietot naudu vai rotaslietas.

Majonēzes burciņa

10-63

Nevienam nekad neienāks prātā atvērt konservu burkas. Ņemiet tukšu majonēzes burciņu un nokrāsojiet to no iekšpuses ar baltu krāsu, lai tā izskatītos pilna. Tagad tajā var slēpt visu, ko vēlaties. Galvenais – nejauši neizmetiet burciņu laukā.

8 Komentāri

  1. Zagļi nav tik dumji, kā jūs iedomājieties. Slēpšana aiz gleznām ir ļoti labi zināma metode zagļiem, kam var iepatikties jūsu gleznas principā, tāpat naudas glabāšana putraimos ir noderīga vien tad, ja zaglis ļoti steigsies. Vislabākās slēptuves principā ir tās, kuras ir oriģinālas un atrodas visu acu priekšā. Pilsētas dzīvoklī pirmajā stāvā slēptuvei var izmantot ventilācijas šahtu. Nelielus konteinerus var pielipināt ar magnētu … es neteikšu kur… darbiniet fantāziju! Pats galvenais – kad fantāzijas darbināšana vainagosies ar labu rezultātu un oriģinālā slēptuve tiks izveidota, tad intensīvi darbiniet tos muskuļus, kuri neļauj mēlei izpļurkstēt par slēptuvi draugiem. Jo ienaidnieki jau par jums neko daudz nezina… .

  2. Diez kurš sarakstījis šo savārstījumu?Zagļi paņems visu ko var paņemt,pat it kā neatvērtas putraimu paciņas un vecas krāsu bundžas.Grāmatas visas tiek izmestas uz grīdas un pārskatītas.Ledusskapja saldētava iztukšota un paklāji izpurināti.Konservi savākti un viss pārskatīts.Virtuves skapīšiem visas vietas atlauztas un izpētītas.Par datoriem vispār paklusējiet,jo tiek paņemts viss,pat pele.Putekļu sūcēji,gludekļi,matu fēni viss aiziet.Nenovēlu ne vienam atgriezties mājās,kad logi izdauzīti,veļas un apģērbu skapju saturs izmētāts pa grīdu,visapkārt stikli,ledusskapis tukšs, virtuves skapīši salauzti un vienīgais tepiķis sagraizīts.

  3. Ja naudas daudz, sevišķi vēlams sīknaudā, izkaisiet to vienmērīgi pa grīdu un vietām izlaistiet biešu sulu – zaglim nebūs laika salasīt; varbūt viņš pat nobīsies no šāda skata un aizmuks, neko nepaņēmis!

Pievienot komentāru