Citi vaļasprieki, Rokdarbi

10 skaisti, pašgatavoti telpaugu podiņi. FOTO idejas

puku_podi

Puķu podi var būt izcili dekori jebkurā telpā. Lielākoties mēs domājam par parastiem puķu podiem, bet patiesībā tikai ar nelielām pūlēm un radošu pieeju var radīt podus, kuri tāpat kā puķes tajos izdaiļos telpu.

Ir daudz un dažādu veidu, kā var izdekorēt puķu podu, un mēs parādīsim tikai desmit idejas iedvesmai. Tie visi ir vienkārši īstenojami, budžetam draudzīgi un interesanti, kā arī itin viegli var tikt pārvērsti par dāvanu!

1. Auduma groza puķu pods

Foto - topinspired.com
Foto – topinspired.com

Audums pieejams dažādos rakstos, krāsās, formās, tāpēc izvēles iespējas ir nebeidzamas. Šis projekts ir ideāli piemērots lieliem augiem un, kā vari redzēt – šāda veida poda dekorācija izskatās lieliski! Šim projektam tev būs nepieciešamas auduma šķēres, divi rievota, rakstaina auduma gabali, plastmasas apvalks, virve, īpaši liels cilpu komplekts, āmurs un hidroizolācijas izsmidzināmais – un pēdējais nav obligāts.

2. Cementa iekštelpu puķu podi

Foto - topinspired.com
Foto – topinspired.com

Tu jau droši vien esi dzirdējis par rokdarbu projektiem ar burkām, audumu, uzlīmēm, krāsainu papīru, bet vai kādreiz esi iedomājies izmantot cementu? Tas var izklausīties dīvaini vai arī kā kaut kas grūti paveicams, bet tas ir viegls projekts, kas ļaus tev iegūt unikālus podiņus minimālisma stilā. Tev būs nepieciešami vairāki plastmasas pārtikas konteineri (izmērs un forma ir atkarīgs no tevis), viens iepakojums ātri žūstošā cementa, krūze mērīšanai un vecs nazis.

3. Izkrāsoti terakotas podi

Foto - topinspired.com
Foto – topinspired.com

Vai perfekti izkrāsoti podi nav tas, kas mums visiem mājās nepieciešams? Tie izskatās lieliski un rada vēlmi uzreiz iestādīt tajos puķes. Tas ir arī ļoti viegli un par saprātīgu budžetu paveicams – viss, kas tev ir nepieciešams, ir terakotas podi un krāsa.

4. Vara bundžas kā puķu podi

Foto - topinspired.com
Foto – topinspired.com

Šī projekta noslēpums ir atrast vara izsmidzināmo krāsu – pārējie materiāli ir viegli atrodami. Izmanto vecas skārda bundžas, bet vispirms atbrīvo tās no jebkādām uzlīmēm vai netīrumiem, lai nodrošinātu gludu krāsojumu. Šos podus vēl neatvairāmākus padara koka izkārtnītes ar krīta uzrakstiem.

5. Nelieli podiņi sukulentiem

Foto - topinspired.com
Foto – topinspired.com

Vai šie nelielie podiņi neizskatās burvīgi? Tie ir ideāli piemēroti sukulentiem vai citiem maziem augiem. Nokrāsoti dažādās krāsās, tie rada patīkamu un enerģisku atmosfēru! Lai izveidotu šādu trauku mājās, tev būs nepieciešama sešstūra flīze, lielas krāsainas lieldienu olas no plastmasas, zelta pildspalva un karsta līme.

6. Marķieru podiņi

Foto - topinspired.com
Foto – topinspired.com

Zīmēšana un krāsošana ar marķieriem vēl nekad nav bijusi tik jautra! Vispirms tev nepieciešams izvēlēties, kādu podu ņemsi par pamatu – keramikas, porcelāna vai cementa. Der visi. Tālāk savāc marķierus dažādās krāsās un līmlentu – tev būs nepieciešama tās palīdzība novilkt ārlīnijas, kuras vēlies uzzīmēt uz podiem.

7. Cementa un zelta puķu podi

Foto - topinspired.com
Foto – topinspired.com

Ja cementa podi tev ir par vienkāršu, to tu vari papildināt. Izmanto zelta lapu komplektu, lai izdekorētu podus! Tas ir ļoti vienkārši un paver daudz iespējas, jo tu izlem kādas formas kur atradīsies.

8. Sienas drāšu podi

Foto - topinspired.com
Foto – topinspired.com

Podu izdekorēšana, krāsojot, zīmējot vai nodarbojoties ar rokdarbiem, nav priekš tevis? Tādā gadījumā vari tik un tā izrotāt telpu ar podiem, bet ne tipiski “rokdarbīgā” veidā. Šim projektam tev būs nepieciešams tērauda siets, nokarenie podi un āķi. Vari izmantot arī neona krāsas virvi labākai dekorācijai.

9. Izgleznotais pods

Foto - topinspired.com
Foto – topinspired.com

Šis pods ir tiem, kuri vēlas atmodināt sevī gleznotāju. Pārliecinies, ka tev ir pareizā krāsa un ota, lai tu varētu uzgleznot visu, ko vēlies. Tas ir ļoti vienkārši, tomēr ievieš tik skaistas pārmaiņas mājās.

10. Auduma podi

Foto - topinspired.com
Foto – topinspired.com

Atgriežamies pie auduma. Tomēr šoreiz tā vietā, lai izmantotu auduma grozus, pielīmē audumu tieši pāri visam podam. Vienkārši izvēlies savu mīļāko rakstu un izmanto atbilstošu līmi. Maģija slēpjas audumā, tāpēc izvēlies rūpīgi.

Pievienot komentāru