Praktiski
Mājas

10 skaistas pagalma atpūtas stūrīšu idejas. Īpaši interesanta ugunskura vieta!0

Izdekorē ar lampiņu virtenēm


Ja tev ir savs pagalms, tev ir daudz variantu, kā to izmantot un iekārtot. Nav starpības, vai platība ir maza vai liela, ir daudzas lietas, kuras vari izdarīt, lai izveidotu skaistu āra atpūtas vietu, sākot no maziem pašveidotiem projektiem līdz pilnīgai āra mēbeļu izvietošanai.

Šajā rakstā vari aplūkot desmit lieliskas idejas. Būs kaut kas ikvienai gaumei, tāpēc ceram, ka atradīsi to, ko meklē!

Lampiņu virtenes var padarīt atmosfēru omulīgu un romantisku. Tas atgādinās par siltām vasaras naktīm un patīkamām sarunām ar ģimeni un draugiem. Šādas atmosfēras radīšana ir ļoti vienkārša, jo viss, kas tev nepieciešams, ir lampiņas virtenē. Izvieto tās kaut kur savā dārzā, piemēram, aptin tās ap koku kā šajā bildē.

Pievieno detaļas


Nav svarīgi, vai tas ir ziedu dārzs, pašizveidota atpūtas zona vai vienkārš mazs spilvens uz tava dārza krēsla, detaļas tavā dārzā ir ļoti svarīgas. Tās var likt tam izskatīties pievilcīgākam, it īpaši, ja ir saskaņotas. Piemēram, kā šajā bildē – spilvens un ziedi ir ļoti labi saskaņoti, it īpaši to purpura krāsa. Šis ir ļoti viegls veids, kā savā dārzā ieviest pārmaiņas.

Al Fresco


Termins “al fresco” nāk no itāļu valodas, un šajā gadījumā tas nozīmē pusdienas svaigā gaisā. Ja tev ir ģimene, kurai patīk pavadīt laiku ārā un rīkot gaļas cepšanu brīvdienās, šī ir atpūtas zona, kura tev nepieciešama – visiem būs ērti un kur apsēsties. Izvēlies patīkamas āra mēbeles, pievieno spilvenus papildu ērtībām un ziedus, lai tas izskatītos stilīgi.

Ap ugunskuru

Vēl viens veids, kā izkārtot atpūtas zonu savā dārza. Ja pusdienas ārā nav gluži priekš tevis, bet tik un tā vēlies atrasties ārā, labi pavadīt laiku un sarunāties, tad tu zini, ka naktīs mēdz kļūt vēsi. Tāpēc izmanto to savā labā un izvieto ugunskura vietu, lai sasildītos.

Galdiņš diviem


Kas var būt vēl vienkāršāk par šo – divi krēsli, galds un puķu podi jums apkārt. Uz galda vari novietot vāzi un spilvenus uz krēsliem, lai pievienotu vairāk detaļu un ērtību. Šis variants nav tik dārgs, jo viss, kas tev ir nepieciešams, ir trīs lietas, bet viss atkarīgs no tavas gaumes un izvēles.

Ērts stūrītis


Ja tev nav gana liels budžets terases mēbelēm vai ugunskura vietām, tu vari vienkārši izvēlēties stūrīti terasē vai kādā citā vietā dārzā un padarīt to par vietu tikai dažiem cilvēkiem un tik ērtu, cik vien iespējams. Novieto divus krēslus, mazu galdiņu un ieskauj tos ar senatnīgām vai laucinieciskām lietām un ziediem, lai padarītu vietu patīkamu un vizuāli pievilcīgu.

Sauļošanās vieta


Ne visiem ir iespēja sauļoties skaistā, smilšainā pludmalē, tāpēc mēs varam vismaz izveidot šādu atmosfēru mājās. Ar atpūtas krēsliem un lieliem saulessargiem, lai pasargātu no karstās vasaras saules. Nākamais solis ir vietas izdekorēšana. Šajā bildē, piemēram, – lieliski iederas daži ziedu podi un spilveni.

Mīkstā atpūtas vieta


Ja tu vēlies ieviest pludmales atmosfēru savā dārzā, šis ir ideāls veids, kā to izdarīt. Lai to radītu, nepieciešama atpūtas mājiņa un dažas lietas, lai panāktu ideālu atmosfēru, piemēram, kokvilnas aizkari, dziļi un mīksti krēsli un daži dekoratīvi objekti, piemēram, vīna mucas un koka lāde, kas var kalpot gan kā galds, gan glabātuve. Neizmirsti pievienot citus dekoratīvus objektus, piemēram, augus un lampas.

Brīvdabas dzīvojamā istaba


Šīs noteikti nav mēbeles, kuras ierasts redzēt dārzā, bet to tik un tā vērts pamēģināt. Veidosies patīkama atmosfēra, tas ir ļoti ērti un stilīgi! Šim pagalma iekārtojumam ļoti svarīga ir pareizā grīda un protams, arī pareizās mēbeles. Lai atmosfēru padarītu pilnīgu, vērts arī pieskaņot paklāju un daudz augu.

Grieķu stils


Tu itin viegli vari izveidot pats savu Grieķu-iedvesmotu atpūtas zonu savā dārzā. Priekš šī ir ļoti svarīgi izvēlēties vienkāršas un nelielas mēbeles priekš sēdēšanas. Šajā gadījumā gan nav spilvenu, kā citām idejām sarakstā. Lai padarītu vietu vēl grieķiskāku, tu vari netālu iestādīt olīvkokus vai mandarīna kokus.

LA.lv