Praktiski
Dārzs

10 istabas augi, kas ienesīs mīlestību tavā dzīvē0

Foto: Fotolia

Augi ir ne tikai brīnišķīgs rotājums mūsu mājoklim, lai gan tie pilda svarīgu estētisko funkciju. Jau kopš seniem laikiem uzskatīts, ka ikvienam ziedam ir sava enerģētika un tā atrašanās mājās var ietekmēt mūsu dzīvi un kardināli to izmainīt.

Ja tev patīk istabas augi un tu nespēj iedomāties savu dzīvi bez to skaistuma, kāpēc gan nepavērst tos sev par labumu? Vairākiem augiem piemīt īpaši spēcīga enerģētika: tie spēj ienest tavā miteklī laimi, mīlestību, harmoniju, omulību un labklājību. Kuri tad ir šie augi?

1. Spatifīlas
Spatifīlas ziedu ne velti dēvē par “sievietes laimi”. Vientuļi cilvēki, kas savās mājās ieviesīs šo augu, noteikti satiks savu otro pusīti. Savukārt jaunie pāri, kas vēlas tikt pie bērniņa, jau drīzumā sagaidīs ģimenes pieaugumu. Kopumā šis augs vienmēr atnes mīlestību un savstarpēju sapratni jebkurā mājoklī, ļauj izvairīties no strīdiem un konfliktiem un veicina vispārēju harmoniju.

2. Vijolīte
Līdztekus tam, ka vijolītei ir ļoti skaisti ziedi, tā spēj ietekmēt mūsu ģimenes labklājību. Mājokļos, kur aug vijolīte, vienmēr noplok strīdi un konflikti. Tāpat vijolīti uzskata par mūžīgas un tīras mīlestības simbolu, tāpēc ir ieteicams, lai to mājās turētu jauni pāri un vientuļi cilvēki, kam vientulība jau sen apnikusi.

3. Hibisks jeb Ķīnas roze
Šis augs tiek uzskatīts par mīlestības un kaislības simbolu. Tas būs noderīgs vientuļām sievietēm, jo noskaņos viņas uz laimīgas mīlestības viļņa, kā arī ģimenēm, kas vēlas saglabāt siltas, maigas un, protams, kaislīgas attiecības.

4. Vaska puķe jeb hoija
Daudzās valstīs šis augs ir mīlestības simbols un tiek dāvāts 14.februārī kā Valentīndienas velte. Īpaši labvēlīgi tas ietekmē ģimenes laimi tad, kad aug guļamistabā – tur hoijas enerģētika pastiprinās, palīdz izvairīties no konfliktiem un panāk pāra absolūtu savstarpēju saprašanos.

5. Mirte
Nupat precētiem pāriem šis augs palīdz padarīt laulību laimīgu un veiksmīgu, ģimenēs tas ienes harmoniju un laimi. Vairākās valstīs tieši mirtes tiek dāvinātas jaunlaulātajiem kāzās, jo šā auga enerģētika padara to par patīkamu un noderīgu velti.

6. Aihrizona
Tautā to sauc par “mīlestības koku” vai “laimes koku”. Un viss, pateicoties tā īpašajai enerģētikai, kas dāvā ģimenēm harmoniju, mīlestību, laimi un savstarpēju saprašanos.

7. Kalateja
Kalateju uzskata par ģimenes laimes simbolu, tās sargu un prieka glabātāju. Šāds augs tavā mājā ļaus aizmirst par strīdiem, nedienām un savstarpējas sapratnes trūkumu, jo tam piemīt īpašs brīnumains spēks.

8. Hlorofīts
Latvijā populārs augs, ko tautā uzskata par ģimenes laimes un miera simbolu. Hlorofītam piemīt spēcīga enerģētika, kas ļoti noderīga gan jaunajām ģimenēm, gan tiem, kam aiz muguras jau daudzi kopdzīves gadi.

9. Dekoratīvā zaķskābene
Šo augu turēt mājās ieteicams gan tiem, kas vēlas iegūt mīlestību, gan tiem, kas grib saglabāt ģimeni, laimi un harmoniju tajā. Tiek uzskatīts, ka šā auga enerģētika lieliski palīdz mīlas lietās un nodrošina simtprocentīgu harmoniju attiecībās.

10. Antūrija
Antūriju dēvē par “vīrieša laimi”. Visiem bez izņēmuma šis augs dāvā veiksmi un laimi mīlestībā, bet stiprā dzimuma pārstāvjus apvelta arī ar “vīrišķo spēku”.

LA.lv
IK
Ilona Klovāne
Praktiski
Fizāļi – kā iegūt labu ražu?
1 diena
IL
Ilze Līvmane
Praktiski
Vai slimības pabalstu var saņemt arī tētis vai omīte?
2 dienas
AK
Aiva Kalve
Praktiski
Mazie tomātiņi šogad kā krelles! Receptes gardai maltītei un ne tikai
2 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IE
Ināra Egle
Latvijā
Purgailei ir izredzes
1 stunda
LA
LA.LV
Latvijā
Jaunākais par notikušo Juglā: Mājā atrasts liels daudzums sālsskābes un miris cilvēks
1 stunda
LE
LETA
Dabā
Latvijā sāksies laikapstākļu pārmaiņas
48 minūtes
LE
LETA/LA.LV
Sports
VIDEO: Bļugers eleganti izrēķinās ar “Panthers” vārtsargu
12 minūtes
JL
Juris Lorencs
Latvijā
Juris Lorencs: Pie horizonta – aizstājošā migrācija? Atbraucēji integrēsies jau esošajā krievvalodīgajā vidē
1 stunda