Kopšana, Mājas

10 degvīna izmantošanas veidi, par kuriem tu, iespējams, nezināji

degvins

Degvīns ir ļoti populārs dzēriens visā pasaulē – tas ir neitrāls un labi sader kopā ar citiem alkoholiskajiem vai bezalkoholiskajiem dzērieniem. Patiesība gan ir arī tāda, ka mums jālieto alkohols mērenās devās, ja vēlamies saglabāt labu veselību un formu. Taču izrādās, ka degvīnu var lietot ne tikai kā dzērienu vai kokteiļu sastāvdaļu – tas lieliski noder dažādām sadzīves vajadzībām.

1.Degvīns noņem zobu sāpes
Gadījumā, ja tevi piemeklē zobu sāpes, samitrini mazu vates bumbiņu degvīnā un uzliec to uz smaganām virs iekaisušā zoba. Pēc zināma laika zobu sāpes, visticamāk, samazināsies.

2.Degvīns palīdz cīņā pret blaugznām un padara matus mirdzošus
Sajauc glāzīti degvīna ar glāzi ūdens un šo šķīdumu izmanto, lai izskalotu matus pēc mazgāšanas ar šampūnu un kondicionieri. Tas aizskalos šampūna paliekas un atmirušās ādas šūnas. Ja pievienosi degvīnu kondicionierim, iegūsi mikstūru ar zemāku pH līmeni – lietojot to reizi nedēļā, tavi mati izskatīsies mirdzoši.

3. Degvīns – lielisks mutes skalojamais līdzeklis
Degvīnam ir neitrāla garša, taču tas ir arī lielisks dezinfekcijas līdzeklis un labi likvidē smakas. Pielej ūdenim nedaudz degvīna un kanēļa – iegūsi atspirdzinošu mutes atsvaidzinātāju. Pirms lietošanas ļauj tam nedēļu ievilkties.

4. Degvīns atbaida kukaiņus
Degvīns ir neticami efektīvs kukaiņu atbaidīšanas līdzeklis. Ielej nedaudz degvīna izsmidzināmā pudelītē, labai smarža pievieno lavandas eļļu un pēc tam uzsmidzini uz visa ķermeņa.

1 komentārs

  1. Viss jau ir tieši kā autore raksta, bet, ja vecim pasaka, ka ar šņabi jāmazgā rokas un jālej apavos, tad nav garantijas, ka šis tai autorei nedod pa šmeceri :)))

Pievienot komentāru