Kaķi, Mājas mīluļi

10 atšķirības starp kaķu mīļotājiem un suņu faniem

1. Stāsts, vecs kā pasaule

1no5

Šis stāsts nudien ir vecs kā pasaule: kaķu mīļi un suņu draugi mūždien cenšas viens otram pierādīt, ka tieši viņu mīluļu izvēle ir tā, kas atklāj gan gudru prātu, gan plašu sirdi.

Radīts daudz stereotipu un pieņēmumu, tagad tiem klāt nākuši arī vairāki visnotaļ zinātniski pētījumi. Kāda ir atbilde? Protams, atkarīga no lasītāja skatupunkta!

Tāpat kā atšķirīgi izvēlas mīluļus, kaķu un suņu fani arī atšķirīgi vērtē dažādus dzīves procesus un kvalitātes. Pētījumā, kurā piedalījās 600 studenti, zinātnieki atklājuši, ka katrai no abām lielajām dzīvnieku mīļotāju grupām ir savas noteiktas īpašības.

Suņumīļi klausa

Foto - Shutterstock Nav pārsteidzoši, ka suņu cienītāji pēc dabas ir paklausīgāki. Kā teikts kādā izdevumā “Hufftington Post” publicētā rakstā, suņu mīļotāji “precīzāk ievēro noteikumus”, kamēr kaķu faniem “ir tendence izrādīt nepakļāvīgāku attieksmi, viņi drīzāk ir elastīgi nekā likumpaklausīgi visās jomās”. Tie mīluļu saimnieki, kur kādreiz centušies sasaukt savu kaķi, kad tam ir kas interesantāks darāms, šo punktu noteikti labi sapratīs.

Kaķumīļi ir gudrinieki

Foto-Shutterstock Šajā punktā secinājumi kļūst pretrunīgi. Pētījumā kaķu faniem intelekta testos bija augstāki rezultāti nekā “sunistiem”. Lai gan šo apgalvojumu nekādā ziņā nevajadzētu attiecināt uz visiem katras grupas pārstāvjiem, pētījuma rezultāti sliecās par labu “kaķistiem”.

  1. Stāsts, vecs kā pasaule
  2. “Sunisti” - aktīvāki un draudzīgāki
  3. Suņu fani mīl cilvēkus
  4. “Kaķu cilvēki” ir jūtīgāki
  5. Kaķu saimnieki dod priekšroku vientulībai

5 Komentāri

Pievienot komentāru